צחי הלוי ולוסי אהריש בשיר משותף ראשון (באדיבות עופר מנחם תקשורת)

לצד השמועות ואחרי הכחשות גורפות, נחשף אתמול בשידור כי צחי הלוי הוא הזמר המסתתר במסכת התרנגול, והוא המתמודד שניצח בעונה הראשונה של הריאליטי המוזיקלי החדש של קשת "הזמר במסכה". בתום ההכרזה המרגשת קיפצה עליו בנשיקה רומנטית ומרגשת אשתו ההריונית לוסי אהריש שהתחרתה בו גם היא במהלך העונה בדמות החסידה, אבל הודחה כבר לפני שלושה שבועות.

צחי הלוי הוא התרנגול והזוכה הגדול ב"זמר במסכה"- לחצו כאן

צחי הלוי ולוסי אהריש מתנשקים על הבמה (צילום: צילום מסך מתוך קשת 12)צחי הלוי ולוסי אהריש מתנשקים על הבמה (צילום: צילום מסך מתוך קשת 12)

אם חשבתם שתחילת הקריירה המוזיקלית של הזוג האהוב הלוי ואהריש הסתיימה רגע אחרי סיום צילומי העונה, טעיתם ובגדול כי בשקט בשקט, הרחק מאור הזרקורים הכינו לכם השניים הפתעה מיוחדת ומשותפת. הבוקר (ראשון) מיד אחרי סיום העונה של הריאלטי והכרזת הניצחון של הלוי, שיחררו אהריש והלוי הצצה לסינגל ראשון ומשותף שלהם יחד באנגלית במסגרת פרויקט בינלאומי שאת פרטיו יחשפו השניים ביום שלישי הקרוב.

צחי הלוי, לוסי אהריש (צילום: צילום מסך,באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור)צחי הלוי, לוסי אהריש (צילום: צילום מסך,באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור)

זהו לא הפרוייקט היחיד של השנים הנמצא על הפרק, ואחרי שיוציאו לעולם שיר חדש, בעוד מספר חודשים יבקרו העיתונאית והשחקן בחדר לידה ויהפכו להורים משותפים לילד ראשון. כזכור, השניים נישאו בהפתעה גמורה לאחר ששמרו את זוגיותם בסוד וממש בקרוב יהפכו למשפחה של ממש.

צחי הלוי, לוסי אהריש (צילום: ענת מוסברג)צחי הלוי, לוסי אהריש (צילום: ענת מוסברג)