זוכת "המירוץ למיליון" יעל כרמון לא הצליחה לנצל את המומנט שלה בתעשייה כמו שהייתה רוצה. היא קטפה את המקום הראשון של הריאליטי סובב עולם יחד עם בן הדוד שלה יוסיאל נאמן ובמקום לבלות את החודשים האחרונים בהשקות וקמפיינים, היא נאלצה להיות סגורה בבית ולטפל בבתה הקטנה בעקבות הקורונה.

מסתבר שהחוסר בשגרה והסגר הנכפה עלינו ובאופן אמיץ חושפת כרמון שכן, גם הלידה - הביאו עימם כמה קילוגרמים עודפים מהם הייתה רוצה להיפטר בתקופה הקרובה. "71.3 זה מה שראיתי על המשקל כשהלכתי להדר התזונאית בשבוע שעבר בפעם הראשונה. תמיד דמיינתי שאחרי הלידה חודש חודשיים אני קצת אסגור את הפה והופ! אחזור לעצמי. זה לא קרה. במקום זה היתה לי שנה של חגיגות ושידורים של פרקים ושל אירוח ושל לחגוג את הבת שלי והכל טוב ויפה". שיתפה היום כרמון בחשבון האינסטגרם שלה.

לאחר הסכסוך הגדול: הצעד הקיצוני של כוכבת "המירוץ למיליון"- לחצו כאן

יעל כרמון, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יעל כרמון, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"איבדתי את הדרך שלי, את אורח החיים הבריא והספורטיבי שדאגתי כל כך לשמר ולסגל לעצמי כל החיים והגעתי למצב של מבוכה. לא כי קימורים זו בושה, לא כי סנטר כפול זה לא אנושי, אלא כי הרגשתי שאיבדתי את עצמי בדרך, שוויתרתי לעצמי וויתרתי על עצמי. וזהו. הגיע הזמן לקחת את עצמי בידיים. לתת פוש של עבודה בכל המישורים כדי להחזיר לעצמי את הבטחון, את הקלילות ואת הרצון להצטלם... ולמה אני מספרת לכם את זה? 

קודם כל- כדי לתת זריקת עידוד לכל מי שמרגישה אבודה, בעקבות הריון, בעקבות לידה או בעקבות החיים... לכולנו יש התמודדויות וצריך לחבק אותן ולנצח אותן בשמחה גדולה! ושנית- כי כשמתחייבים מול מאה אלף איש זה הרבה יותר פדיחה לעשות בושות. לא היה קל להעלות תמונה כזו. אבל דווקא בגלל שאני אוהבת את עצמי אני מרגישה בטוחה. גם בעלי שרוף עליי אגב. זה עוזר. היעד? 10 קילו בשלושה חודשים. תאחלו בהצלחה. אעדכן". שיהיה בהצלחה ותודה על השיתוף הכנה והאמיתי!

יעל כרמון, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יעל כרמון, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
יעל ויוסיאל, המירוץ למיליון (צילום: עדי אורני)יעל ויוסיאל, המירוץ למיליון (צילום: עדי אורני)