חגיגות יום ההולדת המוגזמות של סטורמי וובסטר הפכו כבר מזמן לעניין בפני עצמו (נכון, היא חגגה עד עכשיו בסך הכל שניים כאלו, אבל בואו תשפטו בעצמכם בסדר?). אלא שנדמה כי השנה, האמא הגאה קיילי ג'נר עלתה רמה ולא נתנה לאף קורונה לעצור אותה מלהפיק אירוע שרק הקר-ג'נריות יודעות להפיק.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner)

סטורמי, בתה של קיילי ושל הראפר טראוויס סקוט חגגה אתמול (שני) בסך הכל את יום הולדתה השלישי, אבל זה לא מנע מההורים הגאים להרים לה יום הולדת חלומי שכל ילדה קטנה חולמת עליו. כמה חלומי? אז ככה, בחצר האחוזה של ג'נר הוקם מתחם מיוחד עם הקונספט הנבחר: יום הולדת נסיכות בסימן "third time's a charm". האורחים ברי המזל (השנה מדובר בבני משפחה קרובים בלבד) זכו לעבור בין חנות ממתקים ממותגת בשם "Stormi's candy shop" לבין טירה ורודה ומעוצבת בסגנון קסום.

לאורחים הבוגרים הוצבה עמדת משאית מיוחדת של אצבעות עוף ואילו גולת הכותרת של האירוע היתה מגלשת ענק מתנפחת בדמותה של סטורמי הקטנה. כלת האירוע לבשה, כיאה לנסיכה שהיא, שמלה ורודה עם כתר לראשה ונדמה כי לא כל כך הבינה מה קורה סביבה (בהתחשב בהיותה בת שלוש, TMI מצליחים להבין את הנסיבות).

סטורמי וובסטר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)סטורמי וובסטר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
View this post on Instagram

A post shared by Hot Tea☕ (@thehotteainc_)

אולם חגיגות יום ההולדת של יורשת העצר לא הסתכמו שם וכל המשפחה התגייסה לברך אותה ברשתות החברתיות. הדודה קים קרדשיאן פרסמה תמונות מתוקות מדי של כל בנות דור ההמשך של המשפחה ואפילו קנדל ג'נר, שלרוב משתדלת להימנע מכל ההגזמות של אחיותיה דאגה לברך את סטורמי הקטנה. ב-TMI רוצים להדגיש שאם אחותנו היתה שווה מיליארד דולר, גם אנחנו היינו דואגים לברך את ביתה הקטנה בכל פלטפורמה אפשרית אוקי?

נאמן למקור. סטורמי וובסטר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נאמן למקור. סטורמי וובסטר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עיצוב צנוע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עיצוב צנוע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)