אייל גולן וחברים רוקדים במסיבת וולנטיין בביתו (צילום מסך אינסטגרם)

כשבארץ יש עשרות נפטרים מקורונה מדי יום ומספר הנפטרים הכולל הגיע ל-5388, אייל גולן ודניאל גרינברג שוב שמים קצוץ על כולם ומפרים את הנחיות הממשלה למרות הביקורות הקשות שהם חוטפים מגופי התקשורת לאחר שהפרו פעם אחר פעם את הגבלות הסגר. בעוד אזרחי ישראל נאלצו לחגוג אמש את חגיגות הוולנטיין בצמצום ותחת ההגבלות, ערכו הזמר ואשתו בביתם חגיגות לכבוד היום הרומנטי בניגוד מוחלט להנחיות - והם לא חסכו את התיעוד מהרשתות החברתיות כדי להראות לכולם כמה הם לא מצייתים להוראות ושומרים על בריאות הציבור.

אייל גולן מפתיע במסר לדניאל גרינברג: "הבחוץ לא תמיד מקל איתנו"- לחצו כאן
"אל תיקחו סיכונים מיותרים": אייל גולן עשה חיטוי מקיף- לחצו כאן

שולחן ערוך (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שולחן ערוך (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לרשימת המפרים הצטרפו גם חיים רביבו ואשתו שגית, ליאור נרקיס ואשתו ספיר, משה פרץ ואשתו ירדן גוזלן ועוד ועוד מוזמנים ומקרובים לזוג. נזכיר כי על פי הנחיות הממשלה והסגר מותר חמישה אנשים במקום סגור ואילו לאירוע הגיעו יותר מ 25 אורחים, שחגגו בתוך הבית, בלי מסיכות ובלי ריחוק חברתי. לפחות על הרעש הם הקפידו, ואת המוזיקה החזקה השמיעו באוזניות.

האורחים נהנו מאירוע מושקע, ממש כאילו של שגרה רגילה, בכניסה לבית הוצב שטיח אדום, הבריכה התמלאה בבלונים בצורת לבבות, ארוחת שף גורמה, קוקטיילים מושקעים וסט מוזיקלי עליו פקדו אחד אחרי השני ליאור נרקיס ומשה פרץ.

מליאם הפקות נמסר: ״אייל גולן פעל ופועל בדיוק על פי ההנחיות כל מי שהיה בבית גולן חוסן פעמיים או שחלה בעבר בקורונה״ ואנחנו נזכיר כי חובת עטיית מסכות חלה גם על מחלימים.

חיים ושגית רביבו, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חיים ושגית רביבו, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
משה פרץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)משה פרץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ליאור נרקיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור נרקיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

דניאל גרינברג, ירדן גוזלן וחברות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, ירדן גוזלן וחברות (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
כאילו החיים חזרו לנורמה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כאילו החיים חזרו לנורמה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)