לפני כשעה גם הדייר ג'וזי זירה זכה למפגן תמיכה מעל שמי נווה אילן מהחיים שבחוץ. חברו הטוב של זירה, רון ג'מילי, שלח לזירה מסוק עם הכיתוב: "ג'וזי, רון ג'מילי גאה בך". לצד שלט נוסף עליו מתנוסס הכיתוב: "אל תתאהב".

זירה, ביחד עם כל דיירי הבית, ניסה להבין מה משמעות המסר שקיבל. האם הוא נשלח מאותה פלונית אלמונית שהוא פצח איתה בקשר לפני שנכנס לבית "האח הגדול" ומחכה לו בחוץ או האם הכוונה ל"תשחרר ממנה ותמשיך הלאה"?

"משחק מכור": צופי האח הגדול זועמים על המשימה - הפקת התכנית מסבירה - לחצו כאן. 

ג'וזי זירה, רון ג'מילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ג'וזי זירה, רון ג'מילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לאחר שדיירי הבית התלהבו מהמסר שנשלח לג'וזי, שאל אותו חברו הטוב יהודה יצחקוב, "זה נראה לך מ-X?". "ברור", ענה לו ג'וזי המאושר. TMI יצא לברר את הסוגיה וג'מילי שעד לפני רגע חג מעל אולפני בית "האח הגדול", סיפק לנו את התשובות.

נועה יונני נגד רמי ורד: "כל הזמן ניסה להקטין ולהוריד אותי" - לחצו כאן. 

נועה יונני, ג'וזי זירה (צילום: צילום מסך)נועה יונני, ג'וזי זירה (צילום: צילום מסך)

"אני מכיר את ג'וזי כבר שנים, אני איש סודו ודואג לו", אמר ג'מילי ל-TMI והוסיף: "היות שאני יודע שיש לו אהבה גדולה בחוץ שמחכה לו, היה לי חשוב להעביר את המסר שלא יתאהב באף אחת בבית. לפני שנועה יונני הודחה כבר הכנתי שלט כדי לשלוח לו מסר שלא יתאהב בנועה יונני אבל אז היא הודחה בשבת. שקלתי להסיר את השלט אבל אז ראיתי שהוא מתחיל להתקרב לקארין". 

מכינים את המסוק לג'וזי
איש סודו. ג'וזי זירה, רון ג'מילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איש סודו. ג'וזי זירה, רון ג'מילי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)