כוכבת "האח הגדול", לינור סביניק, מסכמת את החוויה שלה בבית "האח הגדול". סביניק שנכנסה לבית הסגור כדיירת אנונימית, כבשה בין רגע את המסך והפכה לאחת הדיירות הבולטות למרות שהודחה בשיאה של העונה. כעת מסכמת סביניק את החוויה שלה בריאליטי כשחשפה טראומת ילדות שהותירה בה צלקות שלא נרפאו עד היום.

"איך ניתן לסכם את חווית האח הגדול במילים? נכנסתי לינור סביניק, בחורה רגילה לגמרי שחיה את כל ימי חייה מלאת שאיפות, רצון לטרוף את העולם ולהגשים עוד ועוד חלומות שלי. את כל מגרעותיי שמתי בצד ונלחמתי קשה כדי להשיג כל מה שהיה ברשותי באותה העת. התמודדתי עם המון קשיים ביני לבין עצמי, וביני לבין העולם בכלל", כתבה סביניק.

רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)

"החוויה בבית 'האח הגדול' לא גרמה לי רק להיכנס אנונימית ולצאת לא, אלא גרמה לי להתמודד עם כל הקשיים שלי אל מול עצמי. התמודדויות שבשום סיטואציה אחרת לא הייתי נוגעת בהן. פצעים ששמתי עליהם פלסטר הרבה שנים אך לא נרפאו, שהתעלמתי מעצם קיומם. שם, בבית 'האח הגדול' הסתכלתי חזק במראה, עמוק בעיניים והסתכלתי על הילדה הקטנה, המלאה, ה'מחוצקנת', זאת שבגיל 17 הייתה צריכה להילחם על גופה אל מול מישהו שחשב שגופי שייך לו, ולהגיד הפעם בפה מלא, בחיוך רחב, את שווה!".

לינור סביניק (צילום: אילן סימן טוב)לינור סביניק (צילום: אילן סימן טוב)

"דבר שלא הייתי עושה לפני, לא כי לא יכולתי, אלא כי בחרתי לחשוב כך. כי חשבתי שאם לא אשתף, אז הפצעים כאילו לא קרו, לא היו, אבל שם הבנתי שלא משנה כמה אסתיר משהו, ואחביא אותו, הוא קרה. ואי אפשר למחוק זיכרונות. הרי מה אנחנו אם לא אוסף של זיכרונות טובים יותר, טובים פחות. יצאתי חזקה יותר, שלמה יותר, ואוהבת יותר".

לינור סביניק, האח הגדול (צילום: רשת 13)לינור סביניק, האח הגדול (צילום: רשת 13)

עוד הוסיפה סביניק: "זכיתי באלפי אנשים שאוהבים אותי כמו שאני, וגם מי שלא - זה בסדר. עברתי מסע מדהים, רגעים קשים, טובים, שמחים ועצובים, ולמרות הכל נשארתי לינור. גיליתי את עוצמותיי מחדש ומבטיחה לעצמי הפעם, ולכם, שאני הולכת לעשות בהן שימוש! בע״ה!! לא אעלים את עצמי יותר לטובת שום גחמות הסביבה, שלא שייכות אליי כלל. יש לי הרבה מה לתת, והרבה אש - ולעולם, אך לעולם, לא אסכים שייכבו לי אותה יותר".

לינור סביניק, האח הגדול (צילום: רשת 13)לינור סביניק, האח הגדול (צילום: רשת 13)