ערב עמוס מאוד עבר אתמול (רביעי) על הזמר איתי לוי שמתחיל אט אט לחזור לשגרה. לאחר הסרות הגבלות הקורונה, עולם התרבות מתחיל לשוב לעצמו עם הופעות ופסטיבלים, ורגע לפני שלקח חלק בהצעת הנישואים של הפאוור קאפל עולם היוטיוב קווין רובין לזוגתו דניאלה קריסטיה, המסלסל נפגש להרמת כוסית עם מיטב מכוכבי הזמר המזרחי.

כל כוכבי ״פסטיבל לילות סאקורה״ שבגולן נפגשו לחגיגה לרגל ההכרזה על הפסטיבל, אל מסעדת אווה סאפי בתל אביב הגיעו בזה אחר זה לוי, זוכת "האח הגדול" זהבה בן, עדן חסון, ליאור נרקיס, קובי פרץ, סקאזי, נוי פדלון ועוד, כדי להרים כוסית ולשמוח עם פתיחת מכירת הכרטיסים. הפסטיבל יתקיים לראשונה בגולן ויתפרס על פני ארבעה ערבים של הופעות חיות.

לא רק מאייל גולן: הפרידה החדשה של איתי לוי- לחצו כאן

איתי לוי (צילום: ארן חן צלמים)איתי לוי (צילום: ארן חן צלמים)
זהבה בן (צילום: ארן חן צלמים)זהבה בן (צילום: ארן חן צלמים)

אחרי שהתמנגל והסתחבק, התפנה לוי לעבודה המרגשת של הערב כשהתייצב ללוות את חבריו קווין רובין ודניאלה בהצעת הנישואים המרגשת. לוי הגיע לבית הוריו של רובין בכפר סבא, שם התארגנו בחצר כל בני המשפחה והחברים וכשדניאלה הגיעה נפתח התריס ונגלה לפני לצלילי קולו של לוי שר את  ״בואי לתמיד״ ו-״פתאום אהבה״, שטיח אדום, בלונים וטבעת - היא כמובן אמרה כן.

קובי פרץ, איתי לוי (צילום: ארן חן צלמים)קובי פרץ, איתי לוי (צילום: ארן חן צלמים)
זהבה בן, עדן חסון (צילום: ארן חן צלמים)זהבה בן, עדן חסון (צילום: ארן חן צלמים)
ליאור נרקיס (צילום: ארן חן צלמים)ליאור נרקיס (צילום: ארן חן צלמים)
קווין רובין, דניאלה קריסטיה (צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי-ציבור)קווין רובין, דניאלה קריסטיה (צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי-ציבור)
קווין רובין מציע נישואים לדניאלה קריסטיה לצלילי קולו של איתי לוי (צילום: נתנאל מויאל)