כוכב בוזגלוס והשורד האחרון והאהוב על הצופים, אסי בוזגלו השיק אתמול את סניף הגלידה "גולדה" החדש שבבעלותו ברחוב בוגרשוב בתל אביב. בוזגלו הזמין את כל החברים המפורסמים בתעשייה והקולוגות מהישרדות שהתייצבו לרענן את ימי הקיץ החמים בטעמי גלידה מיוחדים שניתנו ללקוחות בחינם. כדי לקדם את הבאזז סביב פתיחת החנות, בוזגלו גם פרסם את דבר קיום אירוע ההשקה בסטורי שלו לעיני הקהל הרחב, מה שהביא עשרות ילדים ובני נוער שנדחקו בהמוניהם - רק כדי לקבל חתימה וסלפי מהכוכב האהוב עליהם.

מרוב הדוחק של המעריצים שעטו למקום בציפייה להתערבב עם המוזמנים המפורסמים והחום הרב ששרר אתמול, אחת הנערות חשה ברע, התעלפה ולמקום הוזמן אמבולנס. היא קיבלה טיפול רפואי ומצבה הוגדר טוב. האירוע המלחיץ לא הביא לסיומו של הערב והחוגגים המשיכו ללקק ולהינות. 

מפלס את דרכו בהמון. אסי בוזגלו (צילום: באדיבות רוח גבית)מפלס את דרכו בהמון. אסי בוזגלו (צילום: באדיבות רוח גבית)
ילדות בוכות (צילום: באדיבות רוח גבית)ילדות בוכות (צילום: באדיבות רוח גבית)

בין האורחים שהגיעו לברך נצפו כל בני משפחת הבוזגלו, אלינה לוי, טילטיל, שר פיטנס, ירדן ויזל, ג'וזי זירה, הזוג המאוהב יהודה יצחקוב ואלמוג חדד, רגב והלן הוד, דנה רון ויריב נתי ואחרים. בלטה במיוחד אביבית בר זוהר שהגיעה לאירוע בשש וחצי, חצי שעה אחרי תחילת האירוע כפי שצויין בהזמנה, אך גילתה להפתעה שחתן האירוע עוד לא הגיע בעצמו.

אחרי המתנה מורטת עצבים, לצד כל הדוחק של המעריצים חייגה בר זוהר לבוזגלו עצבנית והחלה לצעוק עליו לעיני כל: "זה נראה לך הגיוני שאני באה לאירוע שלך ואתה לא נמצא פה? תגיע לפה תיכף ומיד". בוזגלו כוכב הערב הגיע באיחור של שעה ודפק כניסה יחד עם אשתו עדי והילדים, אל עבר המעריצים והחברים הכועסים שהתייצבו בזמן והמתינו לו בציפייה. 

אוהד ופאני בוזגלו (צילום: באדיבות רוח גבית)אוהד ופאני בוזגלו (צילום: באדיבות רוח גבית)
אביבית בר זוהר (צילום: באדיבות רוח גבית)אביבית בר זוהר (צילום: באדיבות רוח גבית)
מעיין אשכנזי (צילום: באדיבות רוח גבית)מעיין אשכנזי (צילום: באדיבות רוח גבית)