לפני כשבועיים חזרה בריטני ספירס לכותרות כשנתנה לראשונה עדות בבית משפט בדיון הסובב בסוגיות הסרת האפוטרופוסות של אביה שחלה עליה כבר כ-13 שנה. ממש בימים האחרונים חזרה החלטת השופטים כי האפוטופוסות לא תוסר וכי בריטני תמשיך להיות נתונה להחלטות של אביה. עכשיו, לארי רודולף, המנהל המוזיקלי של כוכבת הפופ הודיע באופן רשמי כי הוא פורש מתפקידו וחושף כי גם היא מתכננת בעצמה לפרוש מחיי המוזיקה.

"אני לא כמוהם": האחות המפורסמת של בריטני ספירס תופסת צד בעימות המשפחתי - לחצו כאן

לארי רודולף, בריטני ספירס (צילום: gettyimages, Gabe Ginsberg)לארי רודולף, בריטני ספירס (צילום: gettyimages, Gabe Ginsberg)

במכתב ההתפטרות הרשמי שהגיב לאביה כתב: "חלפו שנתיים וחצי מאז שבריטני ואני דיברנו בפעם האחרונה, וכבר אז היא עדכנה אותי כי היא מתכננת לקחת הפסקה בלתי מוגבלת מהעבודה". אמר מי שליווה את הכוכבת מ-1995, "מוקדם יותר היום הבנתי כי בריטני הביעה את כוונתה לפרוש רשמית... כמנהל שלה, אני מאמין שלמענה אני צריך לפרוש מהצוות שלה, שכן לא זקוקים עוד לשירותיי הניהוליים", כתב רודולף  "לנצח אהיה גאה במה שהשגנו במהלך 25 שנותינו יחד. אני מאחל לבריטני את כל הבריאות והאושר שבעולם, ואהיה שם עבורה אם היא אי פעם תזדקק לי שוב, כמו שהייתי עד עכשיו".

בריטני ספירס (צילום: רויטרס)בריטני ספירס (צילום: רויטרס)