לאורה לנטינו זוגתו של איציק זוהר שכבשה את המסכים ב"זוג המנצח VIP" וגרמה לצופים להתאהב בה בין רגע, קוטפת קמפיין אופנה גדול. לנטינו עושה צעד גדול ראשון שלה בעולם האופנה כשנבחרה לשמש פרזנטורית לרשת האופנה הישראלית "גולברי" לצד הפרזנטורית הנוכחית אילנית לוי.

לאורה לוהקה לשמש פרזנטורית לקמפיין הדיגיטל והאינטרנט של הרשת בעוד לוי תישאר הפרזנטורית הראשית של חברת האופנה לאחר שהצטלמה רק לאחרונה לקמפיין החורף של החברה כשהיא בחודש השמיני להריונה . מדובר בצעד גדול ללנטינו שנכנסת לנעליים הגדולות של הפרזנטוריות הקודמות של הרשת, השחקנית הבינלאומית איילת זורר שסיימה בטונים צורמים עם החברה, ואסתי גינזבורג ששימשה בשנים האחרונות פרזנטורית של הרשת עד שעזבה עם בעלה את הארץ ועברה להתגורר בלוס אנג'לס.

לאורה לנטינו (צילום: יח''צ גולברי)לאורה לנטינו (צילום: יח''צ גולברי)

לנטינו בת ה- 24 התארסה לזוהר בסיום צילומי ריאלטי הזוגות, אבל חשפה על הסט שכרגע אין להם תוכניות לחתונה וגם לא יהיו עד שהקורונה תעלם מהעולם כי יש לה משפחה בהונגריה ואיטליה שצריכה להגיע לחתונה ולא מתאפשר כעת עם המגיפה. במקביל נמצאת לאורה בימים אלה בהליך גיור ומתקרבת לדת, מתכננת לצום בכיפור הקרוב, חוגגת חגים יהודיים ועושה קידוש בערבי שישי. 

לאורה לנטינו (צילום: יח''צ גולברי)לאורה לנטינו (צילום: יח''צ גולברי)
לאורה לנטינו (צילום: חיים כהן)לאורה לנטינו (צילום: חיים כהן)
אילנית לוי לגולברי (צילום:  iconz by medio)אילנית לוי לגולברי (צילום: iconz by medio)