ניקול ראידמן שמתעדת כל רגע בחייה ברשתות החברתיות, צילמה את בתה מישל עוברת טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית הרפואית מימי לוזון והעלתה לאינטסגרם. זה היה רק עניין של זמן עד שהביקורות הגיעו בצרורות, כשבין היתר נכתב לה: "איך את לוקחת ילדה בת 11 לטיפול פנים? ממש מוגזם".

כיאה לראידמן, היא לא נותרה חייבת פירסמה את התגובות הקשות והסבירה: "למה לא? ילדה בת 11 צריכה ללמוד לשמור על עור הפנים וכן אם יש לה שחורים באף כי היא בגיל ההתבגרות, אז כדאי להוציא אותם. חבל שאנשים חשוכים מדי".

"בנט לך הביתה": ניקול ראידמן ממש לא מרוצה מהתנהלות הממשלה - לחצו כאן. 

ניקול ראידמן, מימי לוזון, מישל צ'רנוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ניקול ראידמן, מימי לוזון, מישל צ'רנוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

למרות תגובתה השיימניג המשיך וראידמן יצאה למתקפת נגד: "אתם עושים שיימינג, תגידו אתם רציניים? אני אשאיר ילדה עם שחורים באף, מה בסך הכל עשינו? ניקוי עור? מה לקחתי אותה עכשיו להזרקות, בוטוקוס לחומצות, להגדלת שפתיים? אני לא עושה את הדברים האלה, אני לא עושה שום דבר העור שלי נראה טוב יחסית לגיל 35. גם אני הולכת להוציא שחורים באף, גם לי יש. אתם איבדתם פרופורציות לגמרי, כדאי שגם אתם תיקחו את הילדים שלכם לקוסמטיקאית וכמה שיותר מהר".

ניקול ראידמן (צילום: אלכס ליפקין)ניקול ראידמן (צילום: אלכס ליפקין)