אחד הזוגות היותר מעניינים שהצטרפו לעונה החדשה של "המטבח המנצח vip" (קשת 12) הם המגישה אילנית לוי ואחיה אשר לוי שיתחרו במטבח מול דודו אהרון ואשתו נטלי, חבר הכנסת בדימוס איתן כבל ואחותו חגית, אורלי זילברשץ ובנה אלישע בנאי והמגישה קורין גדעון ואמה ורדה. המגישה שלא מרבה לדבר על הזוגיות הקודמת עם אב ילדיה, ליאם ואלין גולן, הלא הוא הזמר אייל גולן, כנראה הרגישה בנוח לצד הסירים.

היא סיפרה כי לא התאהבה בבישול מיד אלא "במבט שני או שלישי". עוד אמרה לוי: "לא התחלתי לבשל כי בא לי וכי מתאים לי ובבית אמא שלי לא שמה לי סינר ולא עמדתי על שום דרגש ולא בישלתי עם אמא שלי שום דבר. הפכתי להיות אמא צעירה ובאיזשהו מקום התחלתי לבשל כי הייתי חייבת". 

סוף סוף נחשף: זה השם שבחרו אילנית לוי ואלירז שדה לבתם - לחצו כאן. 

אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: מתן צור)אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: מתן צור)

עוד הוסיפה ואמרה אילנית: "ליאם ואלין נולדו והייתי צריכה ללמוד ואז התחלתי להתקשר אליו (אחיה אשר) קצת, ואשר לא רק עזר לי להתאהב קצת בבישול, אני חושבת שאשר פתח לי את האומץ". לוי עקצה את בעלה לשעבר ואמרה: "המון שנים חייתי עם הילדים שלי לבד. עד שאלירז הגיע לחיי לא היה גבר בחיים שלי, ומצאתי בו את הדמות הגברית הזאת שאני רוצה לילד שלי". 

ליאם גולן, אלירז שדה, אילנית לוי, אלין גולן (צילום: אביב חופי)ליאם גולן, אלירז שדה, אילנית לוי, אלין גולן (צילום: אביב חופי)