לפחות פעם בשנה אורז גיא זוארץ את המזוודות ועוזב את הבית, אשתו יעל בר זוהר ושלושת ילדיו לתקופה ממושכת בת חודשיים ימים לטובת צילומי "הישרדות". אבל מה קורה כשבר זוהר מחליטה לקחת פסק זמן לתקופה קצרצרה? איך ישרוד זוארץ לבדו? בשבוע שעבר הייתה זו בר זוהר שארזה את עצמה ויצאה לחופשה קצרה בת עשרה ימים בברלין לביקור חברה טובה. הבעל למופת פירגן אבל שיתף עם עוקביו על הקושי בגעגועים ליעלי, ועל האנרגיה התקועה שהוא מרגיש מאז שיצאה מהבית.

View this post on Instagram

A post shared by Guy Zu-Aretz (@guyzu_aretz)

בפוסט שהעלה כתב: "אז נסעת לברלין לבקר חברה כמעט 10 ימים, ספרתי כל יום כן? אני כמובן הכי פרגנתי שאפשר ״סעי תהני תבלי הכי מגיע לך…״ אחרי יומיים שלמים הרגשתי שמשהו לא קורה בבית, משהו באנרגיה תקוע, לא מוצא את עצמי בתוכו כשעל פניו יש לי את כל הזמן שבעולם להתרווח ולהתפנן לי ולחגוג את הלבד הזה, אומנם עם שניי ילדים שחיים איתי והם עלי 24/7 אבל עדין לא קרה פה כלום! ופתאום לרגע חשבתי שזה אולי קצת כמו שאת מרגישה כשאני עוזב לחודשיים וטס להישרדות.כאילו הכל כרגיל ,הבית , העבודה , השיגרה אבל עדין זה הכי שונה וחסר בעולם. ככה גם את מרגישה? יעלי…באמאשלך תחזרי כבר יאללה מיציתי את הלבד הזה".

זוג משמיים. יעל בר זוהר, גיא זוארץ (צילום: אביב חופי, HOT בידור)זוג משמיים. יעל בר זוהר, גיא זוארץ (צילום: אביב חופי, HOT בידור)