עד היום הוא כיכב רק במדורי הספורט השונים, אבל מאז שיצא לצילומי "הישרדות", כדורגלן העבר דודו אוואט בן ה-44, הפך לפופולרי גם באירוע השקה ובמדורי הבידור השונים. בסוף השבוע האחרון הוא התייצב באירוע השקה ראשון שלו מאז שהפך לשורד מפורסם יחד עם זוגתו אביגיל עייש שהיא גם גרושתו ואם ילדיו של הכדורגלן בדימוס דוד רביבו, טלנובלה בעולם הכדורגלן כבר אמרנו?

אוואט ועייש ששיתפה פוסט על הקושי והגעגועים לבן זוגה כששהה על האי, התייצבו באירוע עמותת "מפתח לב הזהב" שנערך במלון "הלייטהאוס בראון" בתל אביב, להעלאת המודעות לחבישת קסדות. אוואט שקיבל קסדה שעוצבה במיוחד עבורו בצורת כריש, פגש באירוע את השורדת בדימוס ג'ני צ'רוואני שסיפקה לו טיפים והמלצות על איך למנף את דקות התהילה ואת השורדת נאוה בוקר שמשמשת נשיאת העמותה. 

נעים להכיר. ג'ני צ'רוואני, דודו אוואט והחברה (צילום: אור גפן)נעים להכיר. ג'ני צ'רוואני, דודו אוואט והחברה (צילום: אור גפן)

למרות הסלבס שפקדו את המקום, השורד הטרי אוואט גנב את הפוקוס וכולם ביקשו דווקא לעשות איתו סלפי. עוד בלטו חבר הכנסת דוד ביטן שגם היה היחיד שהסכים לחבוש קסדה מול עדשות המצלמה, רמי קליינשטיין שהיה אמון על המופע של הערב, כוכבי "האח הגדול" ימית אברמוב ומגי טביבי, הרצה למיליון ענהאל שמואלי, כוכבת הילדים מיקי מוכתר, לירון רמתי ואחרים.

דודו אוואט, איבגיל עייש (צילום: אור גפן)דודו אוואט, איבגיל עייש (צילום: אור גפן)
איזה סטייל. דוד ביטן, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)איזה סטייל. דוד ביטן, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)
מיקי מוכתר (צילום: אור גפן)מיקי מוכתר (צילום: אור גפן)
רמי קליינשטיין (צילום: אור גפן)רמי קליינשטיין (צילום: אור גפן)
ענהאל שמואלי (צילום: אור גפן)ענהאל שמואלי (צילום: אור גפן)
מגי טביבי (צילום: אור גפן)מגי טביבי (צילום: אור גפן)