הזמרת קרן פלס, שעברה חודשים לא קלים בריאותית, חוזרת היום (ראשון) לעבודה, ומתייצבת על סט הצילומים לקמפיין העדשות של אופטיקנה. פלס, שנבחרה לשמש פרזנטורית של הרשת, דיברה בסט הצילומים על מצבה הרפואי, כשהיא מתנסחת בנקבה ובזכר בדיוק כמו השרה מרב מיכאלי.

קרן פלס, דליה מזור (צילום: יח''צ אופטיקנה)קרן פלס, דליה מזור (צילום: יח''צ אופטיקנה)

כזכור, לפני ארבעה וחצי חודשים מצאה עצמה הזמרת מיד בתום הופעה במיון בבית חולים, משם עברה למחלקה הנוירולוגית, עוברת סדרת בדיקות לרבות CT ו-MRI ראש - שהובילו אותה לחדר הניתוח. כאמור, פלס לא חשפה עד היום את פרטי מצבה הרפואי.

קרן פלס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קרן פלס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"אני מרגישה טוב, אני בלטפל בזה, בלא להיבהל מזה, בלקבל את זה, שהגוף צריך לפעמים שיתייחסו אליו", אמרה פלס. "הגוף שלנו הוא לא מכונה ולפעמים אנחנו רוצים/רוצות, להספיק הכל, ולעשות יותר ממה שאנחנו מסוגלים ומסוגלות, אז זה השיעור שלי עכשיו להתייחס אליו. בעזרת השם והרופאים והרצון שלי, אני מאמינה שיהיה פיקס ממש בקרוב".

קרן פלס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קרן פלס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד יצאה פלס בוידוי מסעיר כשנשאלה על חברתה הטובה מירי מסיקה המשתתפת כשופטת באקס פקטור ישראל וחשפה: "לא ראיתי אף פעם, לא ראיתי אקס פקטור, אבל גם לא הזמר במסיכה, אני בכלל לא רואה כל כך הרבה טלוויזיה, אבל אני מדברת עם מירי כל הזמן ואני יודעת שהיא מאוד נהנתה מהחבר'ה, והיא שם עם נטע (ברזילי) שאני מתה עליה".