דניאל גרינברג השיבה לשאלות העוקבים, ואם תהיתם על מה היו השאלות, הפרידה מהזמר אייל גולן עמדה בראש רשימת השאלות. גרינברג נשאלה איך מסתדרים עם שני קטנים לבד בלילה והאם לא חסר לה מגע ורגש של גבר והשיבה: "מסתדרים גם עם 4. אין אושר כמו לישון איתם בלילה, הם המגע והרגש הכי טהור בעולם. לא חסר לי כלום, היום אני יותר שלמה מאי פעם".

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

עוד נשאלה גרינברג שתי שאלות שבחרה להשיב עליהם, אך אחרי שהיו שעות באוויר החליטה להסירם מהסטורי. גרינברג נשאלה: "למה את משחקת אותה שהכל טוב כשהכל לא", אחת הביקורות הנשנות שהיא ואייל זוכים לקבל לאור הגירושים השקטים שהם מנהלים והשיבה: "אז הכי אמיתי ורק אמיתי, ולא חושבת שעד כה לא הייתי לא אמיתית, המשפחה והילדים שלי בריאים, אני פורחת חיה ונושמת, זה שעוברים גירושים לא אומר שצריך להיכנס לתקופת אבלות, אומנם זה לא דבר פשוט אבל במקרה שלי ברוך השם, הכל נעשה בלב שלם ועם מחשבה עמוקה הרבה יותר מכל אחד חושב או מכיר".

דניאל גרינברג (צילום: ניר פקין)דניאל גרינברג (צילום: ניר פקין)

עוד נשאלה האם אין כעס והאם היא עדיין בקשר עם אלין וליאם גולן, ילדיהם של גולן מאילנית לוי, והשיבה: "כעס? בחיים לא, ברור שבקשר וזה לא ישתנה. אלין וליאם ישארו לנצח המשפחה שלי כי הם האחים של הילדים שלי בדיוק כמו שאייל אבא שלהם. מהצד השני לכל החיים אשאר דני שלהם ואהיה בשבילם תמיד".

אלין גולן, דניאל גרינברג, רון גולן, ליאם גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין גולן, דניאל גרינברג, רון גולן, ליאם גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)