אחרי אינספור הכחשות ושמועות על קשרים שרון אלוף ניהל עם נשים שונות בתעשייה (בהן כמובן השורדות לשעבר, טיטי איינאו ולירון רביבו), כולם כבר יודעים שהשורד המדגמן, מנהל בשבועות האחרונים זוגיות עם הרקדנית מור חממי. נכון, האלוף אולי מחביא אותה מעיניי הציבור והתקשורת, אבל זה לא הפריע לגברבר להיתפס בעדשת המצלמה, כשהוא מתלקק בלהט עם עלמת חן - שכנראה לא ממש מזכירה את החברה הנסתרת שלו.


תנו הצצה לצילומים הנועזים של רון, כי התמונות שלו מתמזמז בכניסה לתא השירותים, על הספה במועדון סליזי או נמרח על קיר, אמנם נראות חושניות ומפלילות - אך לפני שאתם מעדכנים את החברה ויוצרים קרע בזוגיות של האהבים הצעירים, אפשר להירגע, מדובר בחלק מקמפיין אופנתי שאליו צולם השורד. זה לא נראה ככה, אבל הוא ממש מדגמן שם בגדים מקולקציית הקיץ של אופנת הגברים "מרסל", קמפיין שאותו נבחר אלוף להוביל בשנה שעברה. 

כן, זה קרה. רון אלוף מדגמן חושניות (יח"צ)כן, זה קרה. רון אלוף מדגמן חושניות (יח"צ)


ד"ר של כבוד באיך לגעתד"ר של כבוד באיך לגעת


בסך הכל תמים, לא?בסך הכל תמים, לא?


מאז שעזב את האי הבודד בהונדורס, כבר ברור לכולם שיש כוכב חדש בביצה, וכיאה לכזה, ברור שההצעות לקמפיינים יתחילו לזרום. תכול העיניים המחוספס, כבר הספיק לככב במספר הפקות אופנה בארץ ובחו"ל - אך כמי שנמצא בתחילתה של זוגיות מופלאה, נראה על פי התמונות הסופר חושניות (הטרדה מינית, מישהו?), שאלוף נכנס חזק לתפקיד. אולי חזק מדי? זה בסדר, כולם נהנים על הסט!

לאיפה הידיים של רון מגיעות?לאיפה הידיים של רון מגיעות?


כן, הוא שרד את הנשיקה הזאתכן, הוא שרד את הנשיקה הזאת


אהבה, גרסת רון אלוףאהבה, גרסת רון אלוף