צ'או אביבית בר זוהר, הפטמות שלך, הן חזרו! מאז שיוצאת "האח הגדול" הגדילה את הפרונט המכובד (שוב) - כשהוסיפה שתלים של כ-CC500 בכל שד (TMI, אבל ממש), היא לא מפסיקה להשוויץ בתוצאה הזוהרת. זה קרה גם בסוף השבוע האחרון, כשהגיעה לחגיגת יום הולדת ומשכה את כל תשומת הלב לעצמה ולנכסיה הגופניים.
 
אחרי שפרסמה שלל תמונות פרובוקטיביות של החזה המשופץ ברשתות החברתיות, בר זוהר הגיעה בילתה בהילולת יום ההולדת של חברה הטוב, הדוגמן שון בלאיש. הלוקיישן היה מועדון ה"שלוותא", שסמוך לים התיכון, אך היות שאביבית לא יכלה להגיע עם בגד ים (ערב, כן?), בחרה בשמלה מבד דקיק ושקוף, אותה לבשה כשהיא נטולת חזייה. הוסיפו פלאשים של צלמי הפפראצי, והרי לכם פטמות זקורות שתועדו במלוא הדרן. פרובוקציה וזה.

היוש, חברים. אביבית בר זוהר עם שון בלאיש (צילום: אור גפן, אלון וגנפלד ונאור עטיה)היוש, חברים. אביבית בר זוהר עם שון בלאיש (צילום: אור גפן, אלון וגנפלד ונאור עטיה)
ואז הן הגיעו... קבלו אותן!ואז הן הגיעו... קבלו אותן!

צקצקנים? אין צורך! בר זוהר חושפניתצקצקנים? אין צורך! בר זוהר חושפנית

פאן לה. בר זוהר והפטמותפאן לה. בר זוהר והפטמות


אם תהיתם, אז לא, זה ממש לא מרגיש כמו תקרית אופנתית מביכה - אלא בעוד דרך של הליידי המחוכמת (ומעודנת כתמיד) למשוך קצת צומי לעברה במהלך המאורע המרגש. טוב, כשבין החוגגים אושיות כמו יוצאת "היפה והחנון" דלית זריהן, ברק אדרי מ"האח הגדול", מורן אייזנשטיין או "לירן חולצה אפורה", התחרות אינה קשה במיוחד, מיס בר זוהר.

גם ברק אדרי שם!גם ברק אדרי שם!

מורן אייזנשטיין מכבדת בהגעתהמורן אייזנשטיין מכבדת בהגעתה

ביוש. הפטמות של אביבית בר זוהר אומרות שלוםביוש. הפטמות של אביבית בר זוהר אומרות שלום