שני חברים יצאו לדרך, באחת השדרות המרכזיות של תל אביב: אחד מהם הוא דוגמן חלקלק ושחקן בהתהוות, השני מאורס טרי לאחת מכוכבות הילדים המצליחות בתעשיית הבידור הישראלית. קבלו את צמד החמד המתהווה החדש בביצת הבידור, מייקל לואיס את דין שטרן. מזיעים!


מאז ששטרן המסוקס כרע על הברך, שלף טבעת וביקש את ידה של בת הזוג המפורסמת דנה פרידר (שנענתה כמובן בחיוב) במהלך חופשה באיטליה, הספיקו לחזור לארץ הקודש. היא לעיסוקיה מול המצלמה והוא לעיסוקיו בעולם הביזנס. אך מתברר ששטרן מוצא זמן גם לפיתוח גופו המסוקס, עוד לפני החתונה המתוקשרת. ואם כבר כושר, אז למה שלא יצרף לשורותיו את הדוגמן הלוהט לואיס?

"נתפסנו, הא?". לואיס את שטרן מזיעים בעיר הגדולה (צילום: אמיר מאירי)"נתפסנו, הא?". לואיס את שטרן מזיעים בעיר הגדולה (צילום: אמיר מאירי)
"טוב, קיבלת את השוט המנצח?""טוב, קיבלת את השוט המנצח?"
עושים את תל אביב. מייקל לואיס ודין שטרןעושים את תל אביב. מייקל לואיס ודין שטרן


צמד הבסטים החדשים, שבילו לא מזמן יחד גם באירועי יח"צ, נתפסו על ידי צלם הפפראצי של TMI כשהם צועדים בגאווה, לעבר אימון ספורטיבי בלב העיר הגדולה. לואיס שכבר מתורגל מול הפלאשים פיזר חיוכים נבוכים, בעוד ששטרן לעומתו, כנראה היה מעדיף להתרחק מאור הזרקורים. פרידר, אל תדאגי, הוא שמר על קור רוח ונראה מוטרד משהו מנוכחות הצלם. ברוכה הבאה לביצת הבידור, חתיך.

אבל למה עם החולצה? לואיס לבוש היטבאבל למה עם החולצה? לואיס לבוש היטב

עושה שריר? מייקל לואיס מלמד את שטרן על הפפראציעושה שריר? מייקל לואיס מלמד את שטרן על הפפראצי

ביוש, חברים . מייקל לואיס ודין שטרןביוש, חברים . מייקל לואיס ודין שטרן