אין, אין, אין מסיבת בריכה בלי כמה תמונות של כוכבי ריאליטי כשהם רטובים ואוהבים? הנה, רק תראו את יוצאי "המשימה: אמזונס", אלה שנסעו להתחרות בדרום אמריקה שאיש אולי לא צופה בהם על המסך, אבל כשהם משפריצים אחד על השנייה במסיבת בריכה מרגשת - פשוט אי אפשר להוריד מהם את העיניים.


זה קרה ביום חמישי האחרון, כשאביאל כהן ציין את יום הולדתו במסיבת בריכה במלון 'רמדה' נתניה, שהיתה משותפת לו, ולידידות מהמסך שחר כספי ודניאל קלדרון. מלבד כמה חברים בולטים שהבריזו (כמו דורון מטלון, שחגגה מסיבת רווקות יום אחר כך), שלל כוכבי הריאליטי רקדו, שתו וטבלו במים, במה שהפך לחגיגה של נשיקות רטובות בין כולם לכולן. בנתניה המרגשת, כן?
פאן! דניאל קלדרון דוחפת גלידה לפה של אביאל כהן (צילום יח"צ)פאן! דניאל קלדרון דוחפת גלידה לפה של אביאל כהן (צילום יח"צ)

כמה אהבה. כהן עם מיטל דה רזוןכמה אהבה. כהן עם מיטל דה רזון

שחר כספי ויהודה יצחקוב צמודיםשחר כספי ויהודה יצחקוב צמודים


אל ההילולה בבריכה, הגיעו יהודה יצחקוב שלא הפסיק להתגפף עם בת הזוג שלו מהתחרות כספי, אודי כהן, רותם סמדג'ה ודודו כהן עם בנות הזוג, ורונן צרפתי עם אילן אוספליק שנכנסו למים בתחתונים צמודים. אבל את ההצגה גנבו שני מכחישי הזוגיות (לשעבר) אביאל ומיטל דה רזון - שהגיעה באיחור לא אופנתי אחרי הופעה, אבל פיצתה על כך בתמונות לוהטות עם הבויפרנד המסוקס, ששבר יד אבל הכניס את הגבס למים.
רונן צרפתי מראה אהבה לאילן אוספליק (צילום: אור גפן)רונן צרפתי מראה אהבה לאילן אוספליק (צילום: אור גפן)
ואז, אוספליק דואג לייבשואז, אוספליק דואג לייבש
מי שמביט בו מאחור... יודע מי הוא?מי שמביט בו מאחור... יודע מי הוא?
זמן מתאים ל... סלפי! כוכבי "המשימה: אמזונס"זמן מתאים ל... סלפי! כוכבי "המשימה: אמזונס"


זוג יוצאי "אמזונס", שהתאהבו במהלך צילומי התוכנית, יעבירו בקרוב הילוך ביחסים ועל פי מקורבים יחלקו בקרוב קורת גג משותפת, כשכהן יעבור לדירתה של דה רזון, כדי לבחון את הקשר גם ביום יום. רגע לפני שהזוג יחלוק ספייס, הם יצטרכו לבחון אם הם מוכנים לסלוח לחברה שהבריזה מהאיוונט - לי לוי - שסיפרה כי חשה ברע ואושפזה בבית החולים, אבל למחרת פרסמה תמונה ברשת שבה נראתה חוגגת במקום אחר תחת הכותרת "ליל אמש". הכי אמינה!

פאן לו. אביאל כהן מרטיב את הגבספאן לו. אביאל כהן מרטיב את הגבס

על אהבה וגאווה. כספי חושנית עם קלדרוןעל אהבה וגאווה. כספי חושנית עם קלדרון

יצחקוב רטוב? יססססיצחקוב רטוב? יסססס

שתו קצת. מעט. בקטנה!שתו קצת. מעט. בקטנה!

פאן להם. יצחקוב וכספיפאן להם. יצחקוב וכספי