למרות הרמזים המקדימים, נדמה שהאשפוז הכפוי של קניה ווסט הצליח להפתיע אפילו את אשתו האוהבת קים קרדשיאן. מלכת הטראש, שנשדדה בחודש שעבר באיומי נשק בפריז, לא נראתה בפומבי יותר מפעמים ספורות מאז האירוע הטראומתי - כך שאמש (שני) היתה אמורה לעשות את הופעתה הפומבית הראשונה באירוע נוצץ מאז התקרית. רק שאז, כמו כל דבר שקשור במשפחת קרדשיאן, התכניות השתבשו.

תמך בה. קניה ווסט וקים קרדשיאן, אחרי השוד בפריז (Splashnews)תמך בה. קניה ווסט וקים קרדשיאן, אחרי השוד בפריז (Splashnews)

קימי, אישרה את הגעתה לנשף ה"Angel Ball" - ערב גאלה מעונב שנערך בניו יורק בהשתתפו חשובים וחשובות, רק כי הנושא שנבחר עבורו השנה היה המלחמה בסרטן וכיבוד זכר אביה המנוח, רוברט קרדשיאן, עורך הדין שמת ב-2003. איתה, היו אמורות לבלות גם אמה (גרושתו של רוברט) קריס ג'נר ואחיותיה מאותו אבא, קורטני וקלואי קרדשיאן, כאשר קימי כלל לא היתה צפויה לצעוד על השטיח האדום אלא להגיע לאירוע באיחור כדי להימנע מהתקשורת, כפי שניסתה לעשות עד כה

עם זאת, על פי מקורבים שפטפטו עם הצהובונים, קים נחתה במטוס פרטי שהגיע מלוס אנג'לס לניו יורק - וכבר בנמל התעופה גילתה שווסט עבר אירוע רפואי וש"הוא ממש לא בסדר". היא לא שהתה יותר מכמה רגעים על המסלול לפני שעשתה "אחורה פנה" והמריאה מיד בחזרה לביתה, כדי להיות קרובה לראפר שלה, שהובל באותם רגעים כשהוא כפות למוסד רפואי על מנת לעבור אבחון פסיכיאטרי - אחרי שככל הנראה עבר התמוטטות נפשית כתוצאה מתשישות יתר, אותה סיבה שבגללה כנראה בוטלו 22 המועדיפ שנותרו בסיבוב ההופעות הנוכחי שלו.

קריס ג'נר והבנות קלואי וקורטני קרדשיאן מגיעות לאירוע (גטי)קריס ג'נר והבנות קלואי וקורטני קרדשיאן מגיעות לאירוע (גטי)
משדרות ביזנס אז יוז'ואל על הבמה!משדרות ביזנס אז יוז'ואל על הבמה!

תורמות מכספן. הנשים לבית משפחת קרדישאןתורמות מכספן. הנשים לבית משפחת קרדישאן

"פסס, קיבלת הודעה מקים?". קורטני וקלואי קרדשיאן"פסס, קיבלת הודעה מקים?". קורטני וקלואי קרדשיאן


בסופו של דבר, אל הנשף המעונב הגיעו קריס ג'נר עם בן הזוג קורי גמבל, קורטני וקלואי לבדן (כולל שמלות שקופות), פלוס כמה חברים קרובים של המשפחה כמו מעצבת התכשיטים לורן שוורץ וה-BFF של קימי ג'ונתן צ'בן. אלה, ראו את הנשים לבית משפחת קרדשיאן מקבלות את הכבוד לזכר האבא המנוח ותורמות סכום כסף נכבד למאבק במחלה - תוך כדי שהן מסרבות בכל תוקף לדבר עם התקשורת במקום, אבל ממשיכות להצטלם לריאליטי המשפחתי. נו, איך לא.

קריס ג'נר מוחה דמעה. התרגשות או דאגה?קריס ג'נר מוחה דמעה. התרגשות או דאגה?

שקוף שהן מודאגות. קורטני קרדשיאן חופשניתשקוף שהן מודאגות. קורטני קרדשיאן חופשנית