בזמן שבן הזוג שלהאייל גולן מבלה בקור האירופאי בפריז כשהוא משלב ביזנס ופלז'ר וכובש את במת פלה דה קונגרס בעיר האורות הרומנטית שם פגש גם את שלישית רביבו שהופיעה לפניו, גם רוסלנה רודינה מקריבה את חום גופה ומצטלמת ביום חורפי בלי הרבה בגדים ועולה על בגד ים. האם זה קשור לעובדה שגולן לא שם כדי להשגיח?  

אם בנו נשארה בארץ יחד עם יאן הקטן ולטובת קידום הקריירה המצליחה שלה. במקביל לעליית הסדרה הכיכובה פול מון, התייצבה רודינה אתמול על סט הצילומים לטובת קמפיין הקיץ של TOP TEN לה היא משמשת פרזנטורית זה העונה השלישית, והפעם מלבד המון אקססוריז צבעוניים, הדוגמנית הלוהטת עלתה גם על בגד ים, נכון שהוא שלם אבל אין ספק שהיא עדיין נראית מושלם. 

A photo posted by eyalgolan1 (@eyalgolan1) on


הצורך לפחמימות בחורף לא משפיע עליה. רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה)הצורך לפחמימות בחורף לא משפיע עליה. רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה)

ריחמו עליה עם הבגד יםריחמו עליה עם הבגד ים


את סט הצילומים, עיטרו מכוניות אספנות ישנות ואחת האהובות על רודינה הייתה המכונית הוורודה, האם אייל יעשה אותה מאושרת וירכוש לה אותה? חוץ מזה, האמא במשרה מלאה סיפרה עוד על הסט כי היא מאוד מתרגשת מעליית הסדרה בכיכובה, וסיפרה על החלום להנחייה בטלוויזיה בעתיד. אז מי מתנדב להעסיק את הבחורה? היא עובדת מסך זה בטוח
מה את בודקת? בטוח יצאת אשמה את בודקת? בטוח יצאת אש


מצלילי המוזיקה לרכבי אספנותמצלילי המוזיקה לרכבי אספנות

ואז הביאו לה גם קצת בגדיםואז הביאו לה גם קצת בגדים

קצת טאצ' אפים ויאללה לצילומיםקצת טאצ' אפים ויאללה לצילומים

איפה יאן?איפה יאן?