כל היפות שלו אצלו! שי אביטל סוכן הדוגמניות חגג אתמול יום הולדת 35 על גג מלון לאונרדו ארט תל אביב. שלל המיוצגות שלו הגיעו להרים למי שדואג למנף את הקריירה שלהן, אך בין האורחות היפות הייתה אחת, אלכסה דול שבלטה בין כל המוזמנות מכיוון שהיא לא מיוצגת בסוכנות. אז מה היא עשתה שם? על פי לחשושים מסתמן כי מקורבת לסוכן ברמה האישית.

אי אפשר היה להתעלם מהקרבה שהציגו אביטל ודול באירוע ומחילופי המבטים הרומנטיים שגם תועדו בתמונות, מה שגרם לאורחים לתהות על טיב הקשר בין השניים. בין האורחות הייתה אסתי גינזבורג שעברה את שלב הפלירטוטים ובקרוב תהיה אמא לשניים, שנמצאת בשליש השני להריונה ומפתחת בטן הריונית מרשימה.


חיבוקים, מה עם נשיקות? אלכסה דול ושי אביטל (צילום: אבשלום ששוני)חיבוקים, מה עם נשיקות? אלכסה דול ושי אביטל (צילום: אבשלום ששוני)

לא לצלם?לא לצלם?

גינזבורג הגיעה בלבוש חורפי למסיבת הבריכה לצד בעלה והייתה הראשונה להתייצב עם פתיחת האירוע, עוד נראו הדוגמנית נטע אלחימסטר, השורדת בר זומר, יערה בנבנישיתי. גם קורל סימנוביץ' היא בין המיוצגות של אביטל, ולמרות שהייתה בארץ בסוף השבוע האחרון עם הארוס סרג'י רוברטו, הם נאלצו לחזור לספרד אתמול בבוקר, כך שפספסו בכמה שעות את החגיגה.

 

איפה עדי קייזמן? שי אביטל ואסתי גינזבורגאיפה עדי קייזמן? שי אביטל ואסתי גינזבורג

יפות יפות. נטע אלחמיסטר ויערה בנבנישתייפות יפות. נטע אלחמיסטר ויערה בנבנישתי

תמונה קבוצתיתתמונה קבוצתית

השורדת. בר זומרהשורדת. בר זומר

מועמדת טובהמועמדת טובה