ביבי לידיעתך, שגרירת ההסברה שלך מאוהבת, ולא בך, אלא בעלם חמד מסתורי! אביבית בר זוהר לא מפסיקה לככב במדורי הבידור וכל פעם היא מספקת סיבות טובות לכך. הפעם היא כבר לא תלמד אתכן איך לזייף אורגזמה אלא תזייף בעצמה לבחור החדש שהצליח לכבוש את ליבה.

אז אחרי זוגיות מתוקשרת ופוטוגנית עם איש העסקים צחי מרקור שעלתה שרטון ונגמרה מול עדשות הפפראצי, בר זוהר המשיכה הלאה לקשר חדש אותו היא מסרבת לחשוף נגד עין הרע. האישה והריסים חזרה זה עתה מחופשה ממושכת בתאילנד שם בילתה עם חברים, וכששבה לביתה ציפתה לה הפתעה מתוקה בדירתה שברחובות.


מחווה רומנטיתמחווה רומנטית

כל סלון הבית התקשט בשלל בלוני לב מוזהבים וכסופים ועם בלונים שנושאים את הכיתוב: "אביבית ברוכה הבאה" כשלצד הבלונים הוצב מבנה מרהיב הבנוי משוקולדים. את המחווה המושקעת הזאת היא קיבלה מבן זוגה הטרי עימו היא נמצאת בזוגיות בחודש האחרון והיא העלתה את המתנות שקיבלה לרשתות בכדי להכריז על הנסיך החדש בחייה.

בר זוהר תתחדשי, מי המאושר?

"אני הפעם לא מדברת עליו לא רוצה להרוס כמו בפעם הקודמת עם צחי. אני גמרתי לדבר על הזוגיות שלי בתקשורת כשהוא יציע לי נישואים אני מבטיחה שתדעו. "הלוואי שנראה אותך בקרוב בשמלה לבנה! הלוואי שנראה אותך בקרוב בשמלה לבנה!