5792935955001

זה לא חדש שבר רפאלי אוהבת אירועים גדולים ומושקעים. אחרי הפקת הענק של החתונה המתוקשרת שלה ושל עדי עזרא לפני כשלוש שנים, אז גם כמעט נחסמו השמיים לטובת היום הגדול בחייה, היא ממשיכה את הקו וחוגגת יום הולדת 33 באירוע ענק במסיבת בריכה לוהטת בגג מלון בהרצליה. צלם הפפראצי של TMI הצליח לתפוס בעדשת המצלמה את האורחים המגיעים לחגיגה אך בדומה לחתונה, רפאלי החליטה שלא לצאת לתקשורת הסקרנית שחיכתה לה מחוץ למקום. אבל איזה מזל שיש את האורחים והרשתות החברתיות שהעניקו לכל דורש הצצה לכל מה שקרה על גג המלון.

אמנם זו הייתה מסיבת בריכה ורוב המוזמנים הגיעו עם בגד ים אבל רפאלי הרגישה מספיק חופשייה ומאושרת לצד חבריה הטובים ונכנסה עם בגדיה לבריכה אך לא חשבה יותר מדי כשעשתה זאת עם גופיה קטנה לבנה שכמעט נפלה לה בעת שקפצה למים. הקפיצה הייתה מתועדת וכמעט נרשמה תקרית לבוש מביכה שתועדה ברשתות החברתיות (את הקטע המדובר תוכלו לראות בסרטון שבראש הכתבה). 


 

A post shared by shellygafni (@shellygafni) on


 

A post shared by Zipi Refaeli (@zipirefaeli) on

חמודים. עדי עזרא ובר רפאלי (צילום: אינסטגרם)חמודים. עדי עזרא ובר רפאלי (צילום: אינסטגרם)

על החלק האמנותי של הערב היו אמונים הצמד המצליח סטטיק ובן אל שנתנו הופעה מקפיצה ועל עמדת הדי ג'י התייצב איתי גאלו שהרקיד את האורחים הרבים. לסיום סיומת הייתה זו הנשואה הטרייה עדן בן זקן שהגיעה להרים לדוגמנית המצליחה שאפילו עלתה לשיר איתה על הבמה.

אז מי ברי המזל שזכו להזמנה לחגיגה? מצד המשפחה הגיע הבעל עדי עזרא, האח און עם בת הזוג עומר ברבי, אמא ציפי והחברים מוטי רייף, אסתי גינזבורג ועדי קייזמן, מיכל הקטנה ובעלה ניר ויצמן, הילה ורני רהב, לאה שניררציפי ורימה רומנו, שאול ואורית בן אדרת, סנדרה רינגלר, שלי גפני, מיקי בוגנים, ועוד רבים ואחרים.


בר, סטטיק ובן אלבר, סטטיק ובן אל

און רפאלי ובת הזוג עומר ברביאון רפאלי ובת הזוג עומר ברבי

אמא ציפיאמא ציפי

לאה שניררלאה שנירר

עדי קייזמן ואסתי גינזבורגעדי קייזמן ואסתי גינזבורג

מיקי בוגנים ומוטי רייףמיקי בוגנים ומוטי רייף

אורית ושאול בן אדרתאורית ושאול בן אדרת

רני והילה רהברני והילה רהב

ציפי ורימה רומנוציפי ורימה רומנו

"Bar-thday""Bar-thday"

סנדרה רינגלרסנדרה רינגלר