מאז שפרצה לתודעה (בעיקר כ"חברה של"), הדוגמנית לי לוי הגזימה עם המניירות הבינלאומיות שלה - תוך כדי שהיא מבלה באירועים בלב הביצה המקומית המיוזעת. אבל הפעם, מדובר ברגע שבו התעלתה אפילו על המתישות שבכוכבות הוליווד. נכון, כבר ראיתם אותה בשמלות מוגזמות באירועים מקומיים, אך אמש (שלישי) הבלונדינית מדנמרק קצת (הרבה) השתגעה - כנראה כי שוב שכחה שהיא נמצאת בתל אביב הקטנה ולא בלוס אנג'לס הנוצצת.

זה קרה באירוע השקת החנות החדשה של מותג התכשיטים הבינלאומי "שופארד", אליו הגיעה לוי כשהיא לבושה בשמלת נשף שחורה מעוטרת בנוצות, פלוס ענק יהלומים. אחרי שהתלהבה והשתתפה בטקס גזירת הסרט, הפרזנטורית המקומית של המותג החליטה שלוק אחד על השטיח האדום לא מספיק - והחליפה את הלוק בשמלת ערב אדומה עם הדפסים, לו הותאם סט תכשיטים אחר כמובן. נעלי העקב, אם תהיתם, נותרו זהות.מראה מוגזם מספר 1. לי לוי (צילום: רפי דלויה)מראה מוגזם מספר 1. לי לוי (צילום: רפי דלויה)


מראה מוגזם מספר 2מראה מוגזם מספר 2


מלבד לוי, בין אלה שהגיעו לחגוג ולהתקרב ליהלומים בכיכר המדינה שבתל אביב, בילו גם שביט ויזל, ארבל קינן, סתיו סטרשקו, ג'ובאני רוסו, אלכסה דול עם בן הזוג רז זלצרמן, הדוגמנית שרון גניש שהשוויצה בבטן ההריון. אבל את מירב תשומת הלב, משכו בני הזוג ישראל אור וטיטי איינאו - שנראתה מרוגשת מאוד לבלות לצד היהלומן הפרטי שלה בחנות התכשיטים המפוארת. טבעת השניים אמנם לא רכשו, אבל טיטי אכן הראתה התעניינות באחד השעונים, בשווי של כמה עשרות אלפי שקלים. מעניין אם תקבל אותו מישראל במתנה לחג.מרוגשים. טיטי איינאו וישראל אורמרוגשים. טיטי איינאו וישראל אור


מתעלפת על השעון. טיטי איינאומתעלפת על השעון. טיטי איינאו


הכי רומנטי שלהם. אלכסה דול ורז זלצרמןהכי רומנטי שלהם. אלכסה דול ורז זלצרמן


פוזות למצלמה. סתיו סטרשקופוזות למצלמה. סתיו סטרשקו


חברות טובות. ארבל קינן ושביט ויזלחברות טובות. ארבל קינן ושביט ויזל


שזופה כבר באביב. אדל בספלובשזופה כבר באביב. אדל בספלוב


על השטיח האדום. ג'ובאני רוסועל השטיח האדום. ג'ובאני רוסו


הריונית. שרון גנישהריונית. שרון גניש