חובבי הדוגמנית אור דניאל כבר זמן לא ראו אותה בגבולות ארץ הקודש? סופרייז, הבלונדינית מבלה את הימים האחרונים בישראל, עם בן הזוג ארנואד טורה. אמש (שלישי), השניים הגיעו לחתונה באושר ועושר שנערכה בעיר הקודש, כשהבייבי בוי אדריאן, בטח נותר עם הסבתא כבייביסיטר. כמה גלאם.
 
יוצאת "האח הגדול" שהיא אמא טרייה, חיה בשנים האחרונות בלונדון יחד עם ארוסה האירופי ובנם הפעוט. כעת, ארבעה חודשים אחרי הלידה הם נחתו לביקור במולדתה של דניאל, כשהסיבה העיקרית לנחיתה בנתב"ג היתה ככל הנראה חתונתם של איש הנדל"ן צ'חי חג'ג' והדוגמנית רותם כהן, שנישאו באירוע נוצץ שנערך מגדל דוד שבירושלים. למרות שרק לפני כמה חודשים עוד השוויצה בבטן, אור לא נראית כאילו היתה בכלל בהריון.

גלאם אירופי. אור דניאל וארוסה ארנו טורה (יח"צ)גלאם אירופי. אור דניאל וארוסה ארנו טורה (יח"צ)
הכי רשמיים!הכי רשמיים!
הופה, הופה, ארנו, פה זה לא אירופההופה, הופה, ארנו, פה זה לא אירופה


בין אלה שהוזמנו לחתונה, היו אנשי עסקים וכוכבי בידור שהם חברים של בני הזוג חג'ג', בהם המעושרת במיל' דפנה שחר והגרוש הטרי שלה, ח"כ לשעבר יובל צלנר. בני הזוג שחובקים ילדה משותפת לא אפשרו לגירושים להרוס את הידידות בינם, כך שהתייצבו יחד באירוע והוכיחו שניתן לסיים נישואים אך לשמור על קשרי חברות תקינים. 

דפנה שחר מאחור, האקס יובל צלנר מלפניםדפנה שחר מאחור, האקס יובל צלנר מלפנים
רשמיים. אלי יצפאן ורעייחורשמיים. אלי יצפאן ורעייחו
זוג אופנתי. שירלי בוגנים עם לירן סרוקזוג אופנתי. שירלי בוגנים עם לירן סרוק


איתם בילו גם אלי יצפאן ואשתו, מיכל הקטנה וההריונית (בלי אף סימן לבטן שגדלה), הדוגמנית אווה לימסוב שכפי שקראתם כאן ביטלה לאחרונה את אירוסיה, שירלי בוגנים עם בעלה, דנה דנקנר ויוצא הריאליטי טל אנגלנדר, חיים אתגר והחברה ענבל הרצברג, מעושרת נוספת בשם קרן בן דוד, יפתי, ליאן פישביין ואחרים. 

מעושרת! קרן בן דודמעושרת! קרן בן דוד

חיים אתגר פלוס אחתחיים אתגר פלוס אחת

מיכל הקטנה גדולהמיכל הקטנה גדולה

סינגל. אווה לימסובסינגל. אווה לימסוב

ילדים, זוכרים? יפתיילדים, זוכרים? יפתי

ברק יצחקי בועט!ברק יצחקי בועט!

מברוק. צחי חג'ג' ורותם כהןמברוק. צחי חג'ג' ורותם כהן