זה קורה לטובים ביותר, משחקני תיאטרון ותיקים ועד יוצאי ריאליטי שהודחו בפרק השני - אירועי השקה, אם אתה חבר בביצת הבידור המקומית כנראה שאין שום דרך להתחמק מהם. הבוקר (שני) הבינה את האמת הנוצצת גם כוכבת ויוצרת הדרמה המדוברת "מטומטמת", בת חן סבג, שהפציעה לראשונה מאז הפרסום שלו זכתה באיוונט שכולו למטרה טובה.

סבג, שרחוקה מלהיות מטומטמת בחיים האמיתיים וכנראה תקטוף בקרוב בקלות את תואר "המאמי הלאומית החדשה", התייצבה היום מול עדשות הצלמים בהשקת הפרויקט "כנפיים של תקווה" של רשת התכשיטים 'מגנוליה' בשיתוף איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית. אז האירוע הוא אמנם למטרה טובה, אבל מיס סבג עמדה מבוישת משהו מול שלל הפפראצי שביקשו מעט תשומת לב וחיוך, כשהצטלמה על רקע כנפיים גדולות של מלאך.

רגע, זה בסדר שמצלמים אותי? בת חן סבג עם רותי אסרסאי (צילום: שוקה כהן)רגע, זה בסדר שמצלמים אותי? בת חן סבג עם רותי אסרסאי (צילום: שוקה כהן)
חברות לתעשייה. סבג ואורנה בנאיחברות לתעשייה. סבג ואורנה בנאי

הנה, גם גלית גוטמן התייצבה למען המטרה הטובההנה, גם גלית גוטמן התייצבה למען המטרה הטובה


זה בסדר, בת חן לא היתה שם לבד כדי לנסות את שרשרת "כנפיים של תקווה" הזהובה - כיוון שבאירוע שהשיק את התכשיט המיוחד שההכנסות ממכירתו יועברו לאיגוד מרכזי הסיוע, קיבלה טיפים מחברות וותיקות בתחום כמו אורנה בנאי, גלית גוטמן החייכנית או רותי אסרסאי, שמנוסות יותר מול הפלאשים. איתן, קיבלו כנפיים גם סנדי בר המהפנטת, עדי שילון, דורון מטלון ולירון רביבו, רובי פורת שובל, שיר מורנו ההריונית ואחרות. בלינג.

עדי שילון מתגנדרתעדי שילון מתגנדרת

סנדי בר זכתה לקבל כנפייםסנדי בר זכתה לקבל כנפיים

שיר מורנו סוחבתשיר מורנו סוחבת

דורון מטלון אדומהדורון מטלון אדומה

עפההההה. בנאיעפההההה. בנאי

ויקטוריה'ס סי'קרט התקשרה... שילון מדגמנת כנפייםויקטוריה'ס סי'קרט התקשרה... שילון מדגמנת כנפיים

כיף. בר עם מירב מילרכיף. בר עם מירב מילר