לפני כניסתו לבית "האח הגדול" סיפר אביחי אוחנה כי הוא היה שחקן פוקר מקצועי, מהמר כפייתי ונהג בעבר להתפרנס או לחילופין להפסיד בגדול ממשחקי הפוקר. מאז שיצא מהריאליטי כמנצח העונה הוא הפסיק לשחק פוקר לפרנסתו והחליט למנף את הידע למקצוע, והחל לתת אימונים אישיים לשחקנים אחרים. אמש הוא חזר בליווי בת הזוג היפה שלו מעיין אשכנזי לשולחן ההימורים כדי לשחק בעצמו ולא בכדי לאמן, אבל הפעם למען מטרה נעלה באירוע טורניר הפוקר השנתי של ארגון וראייטי שנערך ב"שבע" בתל אביב.


פייר? התגעגענו! אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילומים: אביב חופי)פייר? התגעגענו! אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי (צילומים: אביב חופי)

שולחנות הפוקר הצליחו למשוך אליהם מאות אורחים ומפורסמים רבים כי חוץ מאוחנה ואשכנזי בלטו במיוחד הפאוור קאפל של הביצה אייל גולן ודניאל גרינברג שכבר מתחזקים חצי שנה של זוגיות יציבה ופוטוגנית. למרות שעל הצד הקולינרי העשיר באירוע הופקד השף עומר מילר, בחרו גרינברג וגולן לסיים את הערב באינטימיות במסעדת סושי מרוחקת מהאיזור.

גם אופירה אסייג נתפסה בעדשת המצלמה מנהלת שיח צמוד לגילי מנקין אב ילדיה והספק פרוד הנוכחי שלה, עוד נכחו לחיזוק חברותייה הטובות ציפי רפאלי ופולה בליק. גם אלי יצפאן ורעייתו, קובי מימון, גיא גיאור ואורי ששון הגיעו לנסות את מזלם ושלום מיכאלשווילי חייך בלי הפסקה ונראה כי משחקת לו היד. עוד התייצבו: סמיון גרפמן, מורן מזור ואחרים.


פרשו בשיא. דניאל גרינברג ואייל גולןפרשו בשיא. דניאל גרינברג ואייל גולן

צמודים במיוחד. גילי מנקין ואופירה אסייגצמודים במיוחד. גילי מנקין ואופירה אסייג

מבסוט. שלום מיכאלשווילימבסוט. שלום מיכאלשווילי

בא לנסות את מזלו. קובי מימוןבא לנסות את מזלו. קובי מימון

 פאן להן. אופירה אסייג, פולה בליק וציפי רפאלי פאן להן. אופירה אסייג, פולה בליק וציפי רפאלי

קיבל גביע? סמיון גרפמןקיבל גביע? סמיון גרפמן