בן זיני מגיע למשרדי רשת לקראת עליית "זוג מנצח" (צילום: אביב חופי)

לפני שנה הכל היה נראה אחרת - הקורונה רק התחילה להשתולל ולא תיארנו לעצמנו שתישאר איתנו כל כך הרבה זמן, והכי חשוב טיילור מלכוב ובן זיני עדיין היו זוג דביק ומיוחד. כמעט הספקתם לשכוח אבל בדיוק לפני שנה, הסתיימו צילומי "הזוג המנצח VIP", אז טסו שמונה  זוגות להרפתקאה בסאו פאולו שבברזיל, שנאלצו להסתיים מוקדם מהצפוי בעקבות התפרצות המגיפה.

עוד לפני שלירן דנינו נכנס לתמונה, מלכוב וזיני שהיו עסוקים בקוצי מוצ'י טסו לבחון את אהבתם בריאליטי זוגות, אך זמן קצר לאחר חזרתם לארץ הם החליטו להפריד כוחות ומאז נמנעו מכל התיקלות משותפת. אתמול, נאלצו השניים להשתתף במפגש איחוד של כל הזוגות המשתתפים בתוכנית, רגע לפני עליתה לשידור.

אחרית הימים: לירן דנינו ובן זיני נופשים יחד, בלי טיילור מלכוב - לחצו כאן

"זה יוצר כימיה מטורפת": טיילור מלכוב חשפה איך הדת השפיעה על הזוגיות עם לירן דנינו - לחצו כאן

כמה זמן לא נפגשנו! בן זיני, אדל בספלוב, טל גלבוע (צילום: אביב חופי)כמה זמן לא נפגשנו! בן זיני, אדל בספלוב, טל גלבוע (צילום: אביב חופי)
עסוקה אל תפנו אלי. טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)עסוקה אל תפנו אלי. טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)

אדל בספלוב ומאץ עבד, איציק זוהר וארוסתו האיטלקית לאורה, איגי וקסמן ועתי שולברג יחד עם זוכת "האח הגדול" הטבעונית טל גלבוע ובן זוגה רועי, אביבה ויחיאל חזן, וגם כוכב הילדים מני ממטרה עם החברה שלו פרלה התייצבו זוגות זוגות במשרדי "רשת" בתל אביב מלבד מיכאל ושירן ספיר שלא יכלו להגיע. גם מלכוב וזיני כמובן הגיעו למפגש, רק שהם היו הזוג היחידי שכבר לא יחד.

טיילור החיילת התייצבה והייתה צמודה לטלפון שלה, בעוד זיני ניסה להתחמק מכל מפגש קרוב לאקסית שהמשיכה הלאה, והגיע רכוב על האופנוע שלו, ונצמד במהלך המפגש לבספלוב ובעלה עבד. עד שתעלה הסדרה ונגלה מי ניצח, נקווה בשבילם שהם לא קטפו את הפרס, ככה שלא היה להם צורך לריב בינהם על עניינים של חלוקת הכסף.

בן זיני (צילום: אביב חופי)בן זיני (צילום: אביב חופי)
החיוך הוא לגמרי אמיתי. טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)החיוך הוא לגמרי אמיתי. טיילור מלכוב (צילום: אביב חופי)
אדל בספלוב, מאץ עבד (צילום: אביב חופי)אדל בספלוב, מאץ עבד (צילום: אביב חופי)
מתי החתונה? איציק זוהר, לאורה (צילום: אביב חופי)מתי החתונה? איציק זוהר, לאורה (צילום: אביב חופי)
חוזרים למסך. איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אביב חופי)חוזרים למסך. איגי וקסמן, עתי שולברג (צילום: אביב חופי)
טל גלבוע, רועי (צילום: אביב חופי)טל גלבוע, רועי (צילום: אביב חופי)