הפוליטיקאים לא מבזבזים רגע דל ועוברים מאולפן לאולפן מפאנל לפאנל ומסיירים ברחבי הארץ בכדי ללקט עוד ועוד קולות ברגע האחרון, ומה עושה מירי רגב? בילתה אמש (מוצ"ש) בבר עם ניקול ראידמן ואביבית בר זוהר. רגב פנתה אתמול למצביעים הבליינים כשיצאה לסבב ברים ברחבי תל אביב ומרכז הארץ, סיירה בברים המובילים, רקדה, שרה, עשתה שמח והרימה שוטים של לחיים עם הבליינים הצעירים בכל בר שבו בילתה (אנחנו לא מקנאים בה כשתקום הבוקר עם הנגאובר חזק).

כשהגיעה לבר מסעדה "פופה", פגשה את ניקול ראידמן ואביבית בר זוהר, פתחה איתן שולחן, והרימה גם איתן שוטים של וודקה כשהן אוחזות בגאווה פתקי הצבעה לקלפי של מחל. ניקול ראידמן העלתה פוסט של חברות הנשים וכתבה: "לא מפחדות, לא מסתירות והכי גאות, אנחנו בוחרות בעתיד בטוח ויציבות ביטחונית וכלכלית של מדינת ישראל, ליכוד מחל, מי שלא טוב לו יום טוב לו".  

ניקול ראידמן, מירי רגב, אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ניקול ראידמן, מירי רגב, אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

ראידמן שכיכבה השבוע כזכור בכותרות הסכסוך עם יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, כשטענה כי הוא ביקש ממנה להרחיק את החברים ההומאים שלה, בעוד הוא טען מנגד שהיא שקרנית בשליחות משפחת נתניהו, החליטה לעשות יאיר לפיד ולקחת את הסכסוך שלהם לעימות טלוויזיוני בשידור חי.

מירי רגב, ניקול ראידמן, אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירי רגב, ניקול ראידמן, אביבית בר זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אמש רגע לפני שיצאה לבלות, הציעה ראידמן לליברמן ברשתות החברתיות להגיע לעימות איתה כשכתבה: "משרתת עלובה מזמינה אותך לעימות מצולם ומחובר למכשירי פוליגרף בשידור חי בכל ערוץ תקשורת לבחירתך, קדימה נראה מי משקר", והוסיפה: "נראה לי שאתה מפחד ממני יותר מאשר אני מהשליחים שלך, אולי תלך למשטרה, כי אני מאיימת עליך בעימות. קדימה עימות, בשידור חי או שאתה פחדן? אתה מפחד ממשרתת עלובה , מצער בעלי חיים שאתה לא מכיר בכלל?".

מירי רגב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירי רגב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ניקול ראידמן, מירי רגב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ניקול ראידמן, מירי רגב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)