בר רפאלי בחוף הים (צילום: ניר פקין)

מאז פרוץ מגיפת הקורונה הטופ מודל בר רפאלי נשמרה ולא הרבתה לצאת מהבית או להיפגש עם אנשים, אבל עם פתיחת המשק וירידת התחלואה הדוגמנית חוזרת לחיים ומשלימה חסכים וזמן איכות עם חברות. את תחילת השבוע פתחה רפאלי בבילוי תל אביבי במסעדה עם חברה, וגם לא פסחה על בילוי באוויר הפתוח לאור מזג האוויר האביבי בחוף הים לצד שתי חברות טובות.

רפאלי, שמקפידה להישמר מצלמי הפפראצי הגיעה לחוף כשהיא מכוסה כולה, מכף רגל ועד ראש, מצוידת בכובע לראשה ומשקפיים גדולים על עיניה כמו גם מסיכת הגנה שהסתירה את פניה, לא ברור אם עדיין להגנה מהקורונה או מהציבור הרחב ועדשת המצלמת. אלמלא הבלונד הבוהק, ורגעים בהם הרגישה חופשייה ובטוחה מספיק להסיר את המסיכה, לא היינו בטוחים שמדובר בטופ מודל היפה.

בר רפאלי חושפת מי הראשון בסדר העדיפויות שלה - ואלה לא ילדיה - לחצו כאן

לא שמחה לראות אותנו. בר רפאלי (צילום: ניר פקין)לא שמחה לראות אותנו. בר רפאלי (צילום: ניר פקין)

צלם הפפארצי של "וואלה סלבס" לכד בעדשתו את האושייה שממשיכה עם גינוני הדיווה שדבקו בה לאורך השנים להסתתר מפני צלמי פפארצי ולהזעיף להם פנים. כשרפאלי קלטה את נוכחות הצלם במקום היא ניסתה להסתתר מאחורי ידיה וכשזה לא צלח היא החזירה מיד את המסיכה, והקפידה להיות מכוסה כדי שלא יראו את פניה. 

חייכי, זה יום יפה! בר רפאלי (צילום: ניר פקין)חייכי, זה יום יפה! בר רפאלי (צילום: ניר פקין)
אולי הדרינק יעזור לשיפור מצב הרוח. בר רפאלי (צילום: ניר פקין)אולי הדרינק יעזור לשיפור מצב הרוח. בר רפאלי (צילום: ניר פקין)
בר רפאלי (צילום: ניר פקין)בר רפאלי (צילום: ניר פקין)