כשהיא לא שוהה על האי בפיליפינים, ניזונה מאורז ושורדת משימות בעונה החדשה של "הישרדות VIP", שתעלה למסך מיד אחרי "האח הגדול", וכשהיא לא מבלה בחברתו של הזמר עומר אדם מכחישה זוגיות וטוענת שמדובר בחברות טובה בלבד, מעיין אשכנזי זמן פנוי בלוח הזמנים ויוצאת למסע שופינג במקום הקדוש בישראל.

אז עם מי בילתה אדם יום כיף בעיר הקדושה? צלם פפראצי שנכח במקום לכד בעדשתו את השורדת הטרייה מבלה בחברתה של חברתה הטובה הלן הוד, אשתו של הזמר רגב הוד והשורד בדימוס.

אין על שופינג. מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)אין על שופינג. מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)

השתיים תועדו במסע שופינג מפנק בקניון ממילא בירושלים. הבנות היפות התחדשו במשקפיים חדשים מסבן אופטיק, נהנו ממשקה מרענן וקר במפגש השייח וגם לא וויתרו על סלפיז דאק פייס משותף לתיעוד ברשתות החברתיות. ב-TMI מחכים לראות את הלן הוד ב"הישרדות". 

לא תיעדת, לא קרה. מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)לא תיעדת, לא קרה. מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)
זמן איכות יחד. הלן הוד, מעיין אשכנזי (צילום: יח''צ רוח גבית)זמן איכות יחד. הלן הוד, מעיין אשכנזי (צילום: יח''צ רוח גבית)
מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)מעיין אשכנזי, הלן הוד (צילום: יח''צ רוח גבית)