חברת תכשיטים מחליטה להחליף את הפרזנטורית הצעירה שלה בשלוש דוגמניות אחרות, שעברו את גיל 40 תחת הקונספט "שלוש טופ מודלז ישראליות בצילום אחד". עזבו אתכם מהבלינג על הסט, באמת חשבתם שלא יהיה מתח מול המצלמות? כי במקרה של שירז טל, שלי גפני ושירלי בוגנים, לא הכל הרגיש כמו פריחה אביבית בגן שושנים.
 
אתמול (שני), שלוש הפאשניסטות הבוגרות שהלהיטו את תעשיית האופנה הישראלית בניינטיז הגיעו ליום שכולו צמידים, טבעות ושרשראות כשדגמנו עבור הקמפיין של רשת "תכשיטי מילר". ממש כמו צילום השער המפורסם של נעמי, קלאודיה ואווה - גם שירז (השחרחרה), שלי (הבלונדה) ושירלי (הברונטית) תפקדו בתור חברות עבר שמתאחדות לצילום משולש מרגש. הבעיה: זה הגיע בתוספת התנגשות אגו, שעברה בסוג-של-שתיקה רועמת.

מי במרכז? שירלי בוגנים, שלי גפני ושירז טל על סט הצילומים (צילום: אלירן אביטל)מי במרכז? שירלי בוגנים, שלי גפני ושירז טל על סט הצילומים (צילום: אלירן אביטל)


יאללה, צ'יזזזז. הבנות מצטלמותיאללה, צ'יזזזז. הבנות מצטלמות


בסדר, אז טל, גפני ובוגנים אולי פרגנו אחת לשנייה, אבל עם כל האהבה, מדובר בדיוות אופנתיות שכיכבו בעבר על שערי מגזינים בעצמן ולא עם חברות אחרות. מתברר שכל אחת מהבנות חשה צורך להיות במרכז התמונה, מה שהביא לכך שהדוגמניות בחרו בדרך אלגנטית, כשהטילו מטבע כדי לקבוע מי תעמוד איפה - לפני שהחליטו על סבב שבסופו כל אחת התמקמה במרכז הצילום.

גורמים על סט הצילומים גילו ל-TMI כי חיפוש של זווית מחמיאה, עבור כל אחת מהדוגמניות, בכל פעם מחדש, גרם לשיבוש בלו"ז. בעוד ששירז ושלי הקפידו לספור את כמות הפריימים של כל אחת, שירלי היתה היחידה שטענה שהיא "זורמת", כך שלא אכפת לה אם לא תעמוד המון באמצע הצילום. הרי גם ככה העיקר הוא הזוויות המחמיאות. הציפורניים? שלופות, אבל מטופחות.

עכשיו תורה של שירז! הבנות מדגמנות בלינגעכשיו תורה של שירז! הבנות מדגמנות בלינג


אוקיי, בלי דרמה. בוגנים, טל וגפני נראות כמו תמונה מימי הביניים על הסט של מילראוקיי, בלי דרמה. בוגנים, טל וגפני נראות כמו תמונה מימי הביניים על הסט של מילר


ההשראה. נעמי קמפבל, קלאודיה שיפר ואווה הרציגובה על שער Vogue (צילום מסך)ההשראה. נעמי קמפבל, קלאודיה שיפר ואווה הרציגובה על שער Vogue (צילום מסך)