נערת ישראל במיל' שהיא מתמודדת הריאליטי החדש "המשימה: אמזונס" בהווה, דורון מטלון, עזבה את הארוס שלה ויצאה להתחרות בין ג'ונגלים פראיים על פרס של מיליון שקלים. הסכום אמנם מפתה, אך החיים בין חיות הפרא והצמחים הנדירים לא כל כך פשוטים - במיוחד שאלה לא היצורים החיים היחידים באזור. גם וירוסים מתפשטים שם!

מתברר שבפרקים שמשודרים בימים אלה על המסך, מטלון לא הייתה במיטבה כי נדבקה על האי בחיידק סטרפטוקוקוס, כך שזכתה לקבל על טיפול באנטיביוטיקה, שהשפיעה על הביצועים שלה באופן דרמטי, מה שאכזב אותה במיוחד. כעת, הרבה אחרי שחזרה לארץ לזרועות בן הזוג והמשפחה היא בריאה ומאושרת, כמובן.חיידק אלים? קטן עליי. דורון מטלון (צילום: שוקה כהן)חיידק אלים? קטן עליי. דורון מטלון (צילום: שוקה כהן)


מטלון, סיפרה על החוויה באמזונס על סט צילומי קמפיין חדש, עבור רשת התכשיטים "מגנוליה" לה נבחרה לשמש כפרזנטורית. הצילומים, נערכו בעיצומן של הכנות לחתונה הקרבה של מטלון שבעוד חודש וקצת, או אם לדייק ב-8 בספטמבר, כל החברים לריאליטי יפגשו שוב, כשנערת ישראל בדימוס בת ה-23 תצעד בשביל החופה ותינשא לבחיר לבה בשנתיים האחרונות, אופיר דבש בן ה-30.

באפריל האחרון, אחרי שנתיים של זוגיות, שלף דבש טבעת וביקש את ידה של חברתו הדוגמנית - שכמובן מיד נענתה בחיוב. כל עוד לא תסבלי מאף חיידק רגע לפני האיוונט, כן? חמסה, טפו.מתרגלת איפור ושיער לקראת החתונה?מתרגלת איפור ושיער לקראת החתונה?

נראה כמו מינימום ניו יורק, ברחובות תל אביבנראה כמו מינימום ניו יורק, ברחובות תל אביב

זמן להתפנק בין הצילומיםזמן להתפנק בין הצילומים