מיכל הקטנה, שיודעת לחגוג בגדול, ריכזה אליה את חבריה מהביצה אמש, כשחגגה את יום הולדתה ה-39 באירוע נוצץ במלון דבורה בתל אביב. 

מיכל בחרה לחגוג את האירוע בשמלת מיני לבנה כיאה לכלת יום ההולדת, עם כתפיות דקיקות וחתכים באזור הבטן. היא השלימה את הלוק הנסיכתי עם מעט איפור, כשישערה היה פזור, ונראתה יפיפיה. בהמשך, החליפה לשמלת מיני סאטן נטולת כתפיות, בנעל עקב עם רצועות עבות וגסות שהוסיפו נופך ללוק הכולל.

שרית חדד, מיכל הקטנה (צילום: אור גפן)שרית חדד, מיכל הקטנה (צילום: אור גפן)

מיכל הקטנה ובעלה, ניר ויצמן (צילום: אור גפן)מיכל הקטנה ובעלה, ניר ויצמן (צילום: אור גפן)

בניגוד לאווירת הקלאס מצדה של כלת השמחה, אביבית בר זוהר עשתה מעשה שלא יעשה: היא בחרה לנסות את הטרנד שחזר אלינו (בלב כבד) – הגזרה הנמוכה. אותו טרנד שפקד אותנו בניינטיז וגלש לתחילת שנות האלפיים ולעולם לא החמיא לאף אחת? אז זה. אבל גם את "זה" אפשר לעשות נכון, אלא שכאן נפלה בר זוהר:

אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)

מעבר לבחירת החצאית בגזרה הנמוכה עם השסע, כוכבת הריאליטי בחרה לשלב זאת באופן הגרוע ביותר שניתן היה להעלות על הדעת, חולצת בטן. אז לפני שתעלו על דמיונכן שזוהי גלישה למחוזות הבאדי-שיימינג, נסכל את הניסיון הזה בצורה פשוטה: חשוף עם חשוף, לא עובד. גזרה נמוכה (למה חזרת???) בשילוב של חולצת בטן ושסע – אדרבה ואדרבה.

אירית רחמים ומיכל הקטנה (צילום: אור גפן)אירית רחמים ומיכל הקטנה (צילום: אור גפן)

עוד נכחו באירוע ועשו התאמות נכונות יותר: אירית רחמים שהפציצה עם צבע חליפה בצבע כתום בשילוב לבן, שיכולה הייתה להוסיף משחק צבעים נוסף בנעליים, אך בתוספת קארה שיקי, הטוטאלוק היה נראה טוב. אורטל עמר פקדה את האירוע בשמלת מיני בצבע ירוק בקבוק עם מחשוף V משולש ונעלי עקב פודרה.


אורטל עמר (צילום: אביב חופי)אורטל עמר (צילום: אביב חופי)


טהוניה רובל נראתה מעולה כששיחקה נכון עם מכופתרת אוברסייז, ג'ינס בהיר ועקב שפיץ צהבהב. מעיין אשכנזי הגיעה מחויטת בשמלה עם מחשוף, שמתחתיה בצבצה לה חזיית תחרה שחורה. ללוק היא הוסיפה שרשרת פנינים (אם כי הייתה נדרשת כאן אחת עם יותר נוכחות) וסגירה שקצת פחות התחברנו – מגפון אמצע שחור. 
טהוניה רובל (צילום: אביב חופי)טהוניה רובל (צילום: אביב חופי)


מעיין אשכנזי (צילום: אביב חופי)מעיין אשכנזי (צילום: אביב חופי)