שף מוערך, זוכת "האח הגדול" ובתו של אחד המנחים המוכרים בישראל נפגשים כדי לזמר יחד על הבמה... לא מדובר בבדיחה, אלא אם תצחקו על חשבונם מושיק רוט, טהוניה רובל ועדי שילון, שהם כוכבי הריאליטי הלהקה הצבאית "היחידה". השלושה, לצד שאר חברי צוות התכנית ובהם גם אדל בספלוב וזמרים מקצועיים כמו אורנה דץ ורמי קלינשטיין, עלו כדי לרגש בקול גדול בהשקת העונה השנייה. וזה הכי נשמע ככה!
אל ההשקה המרגשת של הסדרה של HOT, שנערכה באמפי וואהל שבגני יהושע תל אביב, הגיעו אמש (ראשון) רובל את שילון, שהסתכסכו במהלך הצילומים ולא החליפו מילה אחת בינן - כאשר רובל צעדה בבגד שחור חושפני ושילון עשתה מעצמה כלה בהירה ומרגשת. את רוט, הגיעו לעודד מהקהל חבריו השפים אסף גרניט, דיוויד פרנקל ומאיר אדוני, ודצה הגיעה חמושה בבנה עומר דץ, אבל דווקא כמה מהמוזמנים האחרים לאירוע משכו הרבה תשומת לב.


מצד אחד, טהוניה רובל (צילום: אור גפן)
מצד שני, עדי שילון עם אחותה

ואז הגיע מושיק רוט. עם דיוויד פרנקל ואסף גרניט

מי נהנה משירי הלהקה הצבאית, שעליה פיקד רס"ר אהוד בנאי? זוכת "האח הגדול" האחרונה, שי מיקה יפרח בשמלה צבעונית, שפגשה במקום את דודו כהן מעפולה, שבטח התלהב מנוכחותו של קותי סבג. אביב גפן נראה ידידותי מאוד לחיילי צה"ל, בשעה שהכדורגלנים ג'ובאני רוסו, ערן זהבי, לירן שטראובר ואיציק זוהר תיזזו על הדשא.

צבעונית. שי מיקה יפרח

אורנה דץ עם עומר בתור תמיכה. לוהטים
ניר פרידמן לא יכול להוריד משחר את הידיים!
רמי קלינשטיין ואלכס אילן מדסקסים

אל האיוונט של הוט, הגיעו גם כוכבי "מחוברים" ניר "המלקק" פרידמן, אורן ברזילי שראה במקום את אורן אחר - הח"כ אורן חזן (דוהר על אירועים!). איתם, בילו גם מיכל אמדורסקי, ג'ני צ'רוואני, לי לוי (עדיין לא פליטת ריאליטי, רק של החיים), כוכב "הופה היי" אבי דור, ניסים גרמה וה"איט גירלז" קים אקפי ודנה זרמון. יאללה, תשירו אותנו לבד.

אביב גפן מחזק את חיילי צה"ל

ואז הגיע אורן חזן!
צחי נוי, יא צ'ארמר
לירן שטראובר עושה פאן
אבל לא כמו לאה "פאן לי" שנירר
איט גירלז! דנה זרמון וקים אקפי
אלכסה דול הגיעה סולוממש כמו איציק זוהר. סינגל בוי
היוש, בוגד. טל מוסרי
אצל ג'ני צ'רוואני הכל ורוד
קותי סבג זוכר את ימיו בצה"ל
ולנו יש פלאפל! ניסים גרמהאדל בספלוב מאושרת וצמודה
מיכל אמדורסקי הכי סולידית
רנ"ג אהוד בנאי משליט סדר
לי לוי התלבשה בהתאם, בערך
תרימו! צוות העונה השנייה של "היחידה"