אין ספק שהידיעה החמה ביותר של השבוע היתה הפרידה של אייל גולן ורוסלנה רודינה, שיחסיהם עלו על שרטון בחודשים האחרונים והגיעו לסופם השבוע, כאשר הדוגמנית עזבה את דירתם המשותפת ופתחה פרק חדש בחייה. במהלך השבוע פרסמו השניים הודעה משותפת לפיה הם מאשרים את הפרידה ומבקשים קצת שקט, אבל נדמה שדווקא רוסלנה לא ממש התאפקה, ושחררה עקיצה משלה.

הדוגמנית כתבה באינסטגרם: "ביום שתסתכל יותר מדי למעלה, יהיה מישהו שינסה להפיל אותך למטה. חבל שאנשים נוטים לאבד דברים רק בשביל להבין שיש להם ערך רב עבורם", אולי בהתייחס לידיעות לפיהן אייל לקח את הפרידה בצורה קשה, וכי הוא מתקשה להשלים איתה. השניים, כזכור, הורים ליאן גולן, בנם המשותף, וכבר קבעו תנאים בזמן הקרוב בהם יוכל גולן לראות את הילד.


ההחלטה על הפרידה עדיין טרייה, והשניים לא דנו בהליך של קביעת הסדרי הראייה העתידיים והקבועים . אך בצעד משותף החליטו מה נכון לעכשיו. על פי טובת הילד קבעו השניים במשותף כי יאן גולן ישהה את רוב ימי השבוע עם אימו, ויישן איתה בלילות, אך הזמר יוכל לקחת את בנו ויראה אותו באופן חופשי בימים שיחליטו יחד, כפי שעושה הזמר עם ילדיו האחרים, ליאם ואלין.

נכון לעכשיו כרגע הכל רגיל, ואין הכרעות נחרצות על חלוקת ימים בחוזה, מה שמעיד כי אכן הפרידה בין הצדדים נעשתה ברוח טובה כפי שטענו הזוג. הזמר שכר לפרודתו הטרייה כבר לפני מספר שבועות דירה נוספת ברחובות, בסמוך לביתם בו גרו בכדי שבנם יישאר באותה מסגרת וההורים יוכלו להישאר קרובים ושהזמר יוכל להיות קרוב ליאן, שיבלה את רוב ימות השבוע בביתה החדש של רוסלנה.

כזכור, הפרידה של אייל גולן ורוסלנה רודינה, אשר היתה באוויר בחודשים האחרונים, קיבלה אישור סופי לכך, לאחר שהשניים הודיעו כי נפרדו, אבל השאירו בהלם גם את חבריהם הקרובים ביותר. אחת מהן, לאה שנירר, חברה קרובה של בני הזוג אמרה: "שמעתי את זה ואני מקווה מאוד שזה לא הסוף בין השניים".

חבר מקורב לבני הזוג סיפר: "היחסים ביניהם יותר ממצוינים, אייל לא שיתף אף אחד מחבריו הקרובים בהליך, כולם התבשרו על זה דרך האינטרנט, מה שכן, השבוע הוא השיק אלבום חדש, ורוסלנה אפילו הגיעה ופרגנה ונתנה לו את כל הבמה. מהיכרותי עם בני הזוג, לא נאמרה המילה האחרונה. מצידה של הדוגמנית, הגיב אבא של רוסלנה בצורה קצרה: "הכל בסדר, שניהם מרגישים טוב, אבל אני לא רוצה להוסיף על זה כלום".

בתקופה האחרונה היה ניתן לראות את המשבר בשיאו כשכל אחד מהשניים בילה זמן רב בנפרד. גולן חזר זה עתה מחופשה ממושכת בקובה עם חברים, וחגג את ערב פסח בלי האישה של חייו, וכעת מתבקש שתגיע הבשורה על הפרידה. אחרי זוגיות ממושכת עם ילד משותף, יאן גולן, הפאוור קאפל של הביצה החליטו להפריד כוחות.