לאחר שכבשו את ארגנטינה ומקסיקו, נבחרת הכדורגל של HOT "גולסטאר" טסה להביא את הגביע מיעד חדש ומרענן- תאילנד. העונה הצטרף לנבחרת מאמן חדש, אייל גולן, שיחד עם המאמן המיתולוגי שייע פייגנבוים ניסה להשיג את הניצחון המיוחל. הזמר המסלסל, שחשף את הזוגיות החדשה שלה בשבוע שעבר אמנם ניסה להתחמק אתמול בבוקר מתמונה משותפת אבל זה היה מתבקש שאל אירוע השקת העונה החדשה של הסדרה בכיכובו, הוא יגיע עם דניאל גרינברג החברה החדשה שלו ויגנוב את כל הפוקוס של אור הזרקורים.

העיתונאי ופרשן הספורט רז זהבי שגם מככב בעונה החדשה, עלה לבמה במהלך הערב כדי לברך ולהגיד כמה מילים על המינוי החדש של גולן, ועל ה דרך חשף מה היה עושה אילו היה במקומה של גרינברג: "אם הייתי נאוה בוקר הייתי שר איתך דואט, אם הייתי דניאל היום הייתי עושה איתך ילד אבל למדתי כאן בחוץ שאם הייתי רני רהב הייתי מתפטר הערב. גבירותי ורבותי אייל גולן זה מאמן טופ 8 בליגת העל בכדורגל הישראלי הוא היה שחקן ענק, הוא חבר ענק ולימד אותנו רבות".
יחד יד ביד. דניאל גרינברג ואייל גולן (צילומים: אייל גולן)
בעוד גרינברג וגולן צעדו יד ביד במתחם האירועים "שבע" והתמנגלו עם הנוכחים, מי שבלט בהיעדרו הוא השף יונתן רושפלד, שעזיבתו בפתאומיות את הסדרה מהווה את אחד מרגעי השיא של העונה. כן נכחו: חברי הנבחרת החדשה: דין מירושניקוב, ירון ברלד, שחקן נבחרת ישראל לשעבר פליקס חלפון, הכדורגלן דוד רביבו, חיים שועי, יוסי בובליל, ואושרי קסרי וגם החברים מהעונות הקודמות טום קשתי, דורון מירן, ורון שובל ומהמין הנשי: בל אגם, אופירה אסייג, שירן סנדל ואחותה קארין שעל פי הדיווחים נמצאת במערכת יחסים עם ישראל אוגלבו, מרינה קבישר, בר סנדלר ועוד רבים.
המרימים. טילטיל ורז זהבי
לחיים
מקום טוב באמצע. אופירה אסייג, דניאל ואייל
שייע פייגנבויים
אושר קסרי וירון ברלד
שירן וקארין סנדל
דודו כהן וחיים שועי
דין מירושניקוב
מרינה קבישר ואייל
התגעגעו? רון שובל, טום קשתי ודורון מירן