טיטי איינאו אולי עדיין לא התאוששה מהעובדה שקראתם כאן בסוף השבוע שלפעמים יש כאלה שמתבלבלים בינה, זו שזכתה בכתר "מלכת היופי ופגשה את אובמה, לבין טהוניה רובל - שזכתה ב"באח הגדול" ומאז מפטפטת על המסך. אבל זה לא אומר ששתי הדוגמניות לא החליטו לבלות צמודות זו לזו ולבלבל אפילו יותר, בחגיגת יום הולדתו של אחד האנשים שהסלבס אוהבים לאהוב.


נכון, שתיהן כהות עור ועושות פוזות למצלמה, שתיהן ניהלו מערכות יחסים מתוקשרות עם זמרים, שתיהן לא מתביישות לומר את דעתן - אבל הנה מכנה משותף נוסף לטיטי את טהוניה: שתיהן חברות של איש יחסי הציבור רונן כוחלי, שציין ביום שישי האחרון את יום הולדתו בחגיגה מלאה בפרצופים מוכרים.


מצד אחד, טיטי איינאו קשוחה (יח"צ)

מצד שני, טהוניה רובל משוחררת
פאן להן. שי מיקה יפרח עם רונן כוחלי

מי הגיע לאחל מזל טוב ולפגוש את הנשים היפות שקרובות לכוחלי? זוכת הריאליטי שי מיקה יפרח בנעלי נוצה, הזמרים שמעון בוסקילה, לירן דנינו, עידן יניב, רגה הוד (מבדילים?) או קובי אפללו, או אנה ארונוב שנתפסה מופתעת כשאיש הכשפים ליאור סושרד פנה אליה - ממש כאילו ניסה עליה טריק שובב או עבר קורס באמנות הפיתוי, רגע לפני שהגיע לפטפט עם החברים מתעשיית הבידור באירוע.

מייקל לואיס מבלה

אנה ארונוב, מה עשית לסטייליסט שלך?
מי אם לא. עידן יניב עם ליאור סושרד
"אני מוכר לך מאפשהו?. סושרד וארונוב
הופה, הגעתי! קובי אפללו

איתם, גם שלל יוצאי תכניות מציאות כיבדו בנוכחותם את הבר "Bee" שבמתחם התחנה בתל אביב, כמו רון אלוף שנראה מיודד עם כוכב הנוער עומר דרור, מיטל דה רזון והצמוד אביאל כהן, דנית גרינברג ואליאב אוזן, מיכל שפירא, טילטיל שפגש את השורדת במיל' לירון רביבו ואחותה, דפנה שחר שנראתה נהנית מחברתו של מייקל לואיס ועוד שלל יפים ואמיצים. יאללה, תרימו.


עומר דרור עושה משה אופניק
טילטיל בלתי נפרד ממשקפי השמש שלו
כנראה שההשראה מאיציק זוהר?
סאבלימינל והצל, סליחה, אליאב אוזן ודנית גרינברג
עודד פז ואושר סלים חיוכים
לירן דנינו רק בשמחות
שואפים רחוק. מיטל דה רזון ואביאל כהן
כמו נוצה ברוח. שי מיקה יפרח
תראו כמה דפנה שחר שמחה!