בסוף השבוע האחרון, שידרנו פודקאסט בלעדי עם שניר בורגיל ושי לי עופרי ב-TMI, שדיברו בין היתר על חתונתם ועל הסכסוך עם ספיר בורגיל, אחותו של שניר, אלא שהדברים שלהם בראיון הובילו את ספיר לעלות סטורי ולחשוף לטענתה, ששניר ביקש ממנה לא להגיע לחתונה. בעקבות דבריה, החליטה עופרי לשבור שתיקה וסיפרה כי ספיר מפיצה המון רעל עליהם כזוג. כעת, מצטרף לסכסוך המתוקשר גם שניר ששמר עד כה על פרופיל נמוך בכל הנוגע לסכסוך עם אחותו, אולם החליט לשבור שתיקה ולהגן על אהובת ליבו, כשהוא פותח חזית פומבית מול אחותו.

''חסמה אותי''. שי לי עופרי נגד ספיר בורגיל (צילום: זוהר שטרית,רן יחזקאל)
''חסמה אותי''. שי לי עופרי נגד ספיר בורגיל (צילום: זוהר שטרית,רן יחזקאל)

״קראתי את ההודעות ששלחתם לי. תודה רבה על החיזוק והתמיכה, קראתי גם את התגובות הפחות נעימות לאוזן וללב ואני מקבל אותן, זה המחיר של החשיפה. נשאלתי אם אני מתחרט שהגבתי, מצד אחד כן, כועס על עצמי שנגררתי אחריה למקום ולרמה הכי נמוכה שיש, בטח לאור המצב המדיני - התעסקתי בחרא", שיתף הבוקר בורגיל ברשתות החברתיות והמשיך: ״ מצד שני - יש גבול גם לספיגה שלי. בכל פעם שיש לה תחושה שהיא לא מספיק בכותרות היא פותחת מצלמה והופכת אותי לשק החבטות שלה. מכיוון שהכל מרוח ברשת עובדתית עד שחסמתי אותה, לא ניהלתי שום שיח ציבורי עליה, ובכל ריאיון מהגמר השתדלתי לכבד את העובדה שהיא אחותי ובעיקר את המשפחה שלי ואת עצמי".

שניר בורגיל נגד אחותו ספיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שניר בורגיל נגד אחותו ספיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

זה לא נגמר כאן, כי יוצא "האח הגדול" המשיך וכתב: "לצערי הרב, אתמול הרגשתי שאני חנוק. לא יכול לשתוק יותר לכל הלעג, הסיפורים וההמצאות הבלתי פוסקות בכל מידה אפשרית, ואולי טעיתי והייתי צריך להתעלם ולא להיגרר. אך תאמינו לי שהשתדלתי מאוד לשמור על איפוק. בניגוד גמור אליה, לא אמרתי מילה רעה אחת על אברהם מהיציאה מהבית, לא התעסקתי בזוגיות שלהם, לא שפטתי ולא ביקרתי אותם בשום צורה, לא באישי ולא בפומבי, בזמן שאשתי לעתיד נמצאת בפה שלה בכל זמן כאילו זאת הדרך היחידה שלה לנשום. אף אחד כאן לא יכול לתאר לעצמו עד כמה שי ספגה ממנה, ובכל הזדמנות הבליגה, התעלמה ואפילו ניסתה לרכך אותי. את דבריו, סיכם שניר כשכתב: ״אני מבין את מי שמבקר על סמך הצפייה בסטורי - אנחנו בחרנו להיחשף וזה נלקח בחשבון, אבל תמיד תזכרו שישנם רגעים שאתם לא מודעים להם, שמובילים אותנו לעתים להגיע לקיצון".

ספיר בורגיל, שניר בורגיל, שי עופרי (צילום: יח''צ,רן יחזקאל)
ספיר בורגיל, שניר בורגיל, שי עופרי (צילום: יח''צ,רן יחזקאל)