מה לא נכתב, נאמר, נלחש, רוכל או דובר על שי חי - אחד המתמודדים הזכורים ביותר בתולדות "האח הגדול" הישראלי, עם ה"אמת בפנים" והפה הגדול שלו? המתמודד המסעיר ביותר בעונה השביעית של הריאליטי, אמנם בחר לשמור על זכות השתיקה מאז שפרש כחודש לפני גמר התחרות, אבל לא ויתר על "מסיבת ניצחון" המונית שארגנו לו אוהדיו הרבים שצבר במהלך הימים שלו מול המצלמות.


אמש (שני), יומיים בלבד לפני גמר העונה שבו היה זוכה בפרס הגדול, או שלא, חי חגג עם "צבא המעריצים" שלו במועדון תל אביבי - בתודה על כך שתמכו בו בתקופה שבה כיכב על המסך. אבל הוא לא היה שם לבד, כיוון שלצדו בילו בערב הסוער גם אביבית בר זוהר וכמה מהחברים מתקופת התחרות. נו, ארבל קינן ואיציק כרסנטי, שליוו את בת הזוג האוהבת (שהפכה לארוסתו במהלך השהות בבית המצולם), תניה גרבר. הכי גלאם.

היוש, הגעתי. שי חי והמאבטחים (צילום: ניר פקין)היוש, הגעתי. שי חי והמאבטחים (צילום: ניר פקין)

לחיוך נבוך. שי חי במסיבהלחיוך נבוך. שי חי במסיבה


מודה, מודה, מודה, שי חימודה, מודה, מודה, שי חי


איציק כרסנטי מקריא את ההגדה שלו, שי חי משתעשעאיציק כרסנטי מקריא את ההגדה שלו, שי חי משתעשע


כעת לכמה דיטייליז מהאיוונט

1. שי חי, הגיע כשהוא לובש חליפת טוקסידו ומוקף בשיירה של מאבטחים מסביבו, כאלה שהגנו על הכוכב מפני התנפלות של אלפי מעריצים בחולצות "שי חי המנצח שלנו", שמילאו את המקום.  

2. האיש ואמנות הלחימה, עלה לבמה לקול קריאות הידד ופתח את הנאום במילים "ברוכים הבאים לפינתי, כל האמת בפרצוף", לתשואות המעריצים. אחר כך, הסביר שהוא לא מרגיש בנוח לעמוד מעל אוהדיו על במה - לכן ירד על ברכיו בכדי להיות בגובה הקהל. 

3. גרבר, עלתה אף היא לבמה, בירכה והודתה על תמיכת של המעריצים, כשרגע אחר כך חי החליט להשתעשע עם המיקרופון, תוך כדי שהוא מחקה את ה-BFF  כרנסטי. 

4. אה, איציק עצמו החליט להקריא במהלך האירוע את "ההגדה של כרסנטי", כשהוא נואם כי "פנינו לשלום ולא למלחמה", תוך כדי שתיאר את החוויות מהבית המצולם בישראל. בסוף הושמע השיר "אחד מי יודע" מהגדת פסח, כאשר כרנסטי עבר על כל משתתף בעונה כשהוא מפזם את שיר החג. 

5. אגב, את שרשרת הברכות, סיימו שי חי ותני בנשיקה פומבית - שבגללה זכו לתשואות רבות. הכי מאוהבים!

ארבל קינן עושה פאן!ארבל קינן עושה פאן!


"רגע, כיף לך?". תניה וארבל מדסקסות"רגע, כיף לך?". תניה וארבל מדסקסות


צמודים. תני וכרסנטיצמודים. תני וכרסנטי


הכי אוהב את "צבא המעריצים". שי חיהכי אוהב את "צבא המעריצים". שי חי