פעם היו מסוקים שחגים מעל בית "האח הגדול" בזמן שהמשתתפים שהו בבית הסגור? כי מתברר שבעונה השביעית, הטרנד הלוהט ביותר בקרב משתתפי הריאליטי הוא "מסיבות ניצחון" עם המעריצים. אז שי חי התחיל את זה (כמובן), עמרי בן נתן המשיך וכעת, הגיע תורו גם של ברק אדרי - שהגיע למקום השני ולא ויתר על הילולה עם החברים והתומכים. גם אם כבר עבר חודש (פלוס חג) מאז שהתחרות הסתיימה!


זה קרה אמש (שלישי), כשאדרי גרר כמה עשרות אוהדים למועדון בעיר הבית שלו, בית שמש, אליה הגיעו כמה מחבריו של יוצא הריאליטי לתחרות. רגע לפני ש-15 דקות התהילה יפוגו סופית והם יעברו לעולם שכולו אנשים שישאלו אותם מאיפה הם מוכרים להם, מייקל אלרוי, אסתי לי פז ורינת פליישר נהנו מדרינק וריקודים. גם דודו כהן שהגיע מעפולה פיזז שם באושר לפני שיטוס לריאליטי הבא שלו, אבל כנראה שאף אחד לא נהנה כמו ה-BFF של אדרי, אור סיונוב...

יצאנו לרקוד. אור סיונוב עם ברק אדרי (צילום: אור גפן)יצאנו לרקוד. אור סיונוב עם ברק אדרי (צילום: אור גפן)

פאן לה! סיונובפאן לה! סיונוב

גם דודו כהן הגיעגם דודו כהן הגיע


סיונוב, נראתה מרוצה מהרגיל כשהגיעה להתפרע במועדון ה-"CROWN CLUB" של בית שמש, לא הפסיקה לפזר חיוכים למצלמות ונראתה חופשייה ומשוחררת. זה הריחוק מההוא שקרא לך מכשפה שעושה לך טוב על הנשמה, או העובדה שברק ביקש מהמעריצים שנכחו במקום לתרום לפי יכולתם ל"מחאת הקרחת" ועבור ילדים חולי סרטן? הכי צדיק!

תרימי, עופרהההההה. אדרי מתקלטתרימי, עופרהההההה. אדרי מתקלט
מייקי אלרוי הגיע בלוק קייצימייקי אלרוי הגיע בלוק קייצי

רינת פליישר לוגמת באלגנטיותרינת פליישר לוגמת באלגנטיות

"שומר לי ריקוד?""שומר לי ריקוד?"

יס, ברק גם קיבל מתנותיס, ברק גם קיבל מתנות

אסתי לי פז חושפת בטן שובבהאסתי לי פז חושפת בטן שובבה

תורמים וזורמים. החוגגים של ברק אדריתורמים וזורמים. החוגגים של ברק אדרי