מעריצי עמרי בן נתן וקסניה טרנטול (או אלה שעדיין נותרו מעריצים של יוצאי "האח הגדול"), אתם מוזמנים להיכנס לכוננות ממש ע-כ-ש-י-ו. בכל זאת, הבוקר (שני) באירוע השקה נוצץ, בני הזוג שמצאו אהבה במקום חסר תקווה (בית "האח") פגשו בזוג הבא שמאיים לתפוס את תואר "הצמד הטלוויזיוני הכי דביק בישראל". ואז החליטו שאין מצב שהם נותנים לזה לקרות!


מתברר שקסניה ועמרי הביאו איתם את האחייניות מהבית, לאירוע פתיחת החנות החדשה של מותג הנעליים הוותיק "נימרוד" בתל אביב. אבל אז, גילו במקום את שני אלה שיתמודדו בעונה הקרובה של "המירוץ למיליון" - אדריאנו חאובל ומונדה קנצפולסקי. אנשים שבילו באירוע סיפרו שתחילה, בני הזוג מ"האח הגדול" אמרו שהם שמחים לשמוע על זוגיות הריאליטי החדשה, שעשויה לגרום לתקשורת להניח להם מעט... אבל אז חשבו על זה שוב.

זה תיד מתחיל בחברות. קסניה טרנטול ומונדה קנצפולסקי (צילום: אלירן אביטל)זה תיד מתחיל בחברות. קסניה טרנטול ומונדה קנצפולסקי (צילום: אלירן אביטל)

מי ינצח? עמרי בן נתן עם קסניה והאחייניותמי ינצח? עמרי בן נתן עם קסניה והאחייניות


נחשו מה, מתברר שעם כל החיוכים, החיבוקים והאהבה שהרעיפו הזוגות באירוע, בן נתן וטרנטול החליטו שאדריאנו ומונדה לא יגנבו להם את התהילה, כי כמו כל אחד שנמצא רגע לפני מיצוי 15 דקות התהילה שלו - השניים לא רוצים שתשכחו אותם בקרוב. השלב הראשון: הם החליטו לערוך תחרות זוגית, של זוג בזוג, שהשיא שלה יהיה צבירה של יותר לייקים בתמונות אינסטגרם. רגע, אז בסיום העונה של "המירוץ", נגלה למי מהזוגות יש יותר עוקבים? יאללה, פייט.

מנגד, מונדה, אדריאנו חאובל והאחים שלהמנגד, מונדה, אדריאנו חאובל והאחים שלה