מתברר שהזוגיות שניהלו בחודשים האחרונים טיטי איינאו והבויפרנד המעושר ישראל אור לא היתה נוצצת כמו יהלום - כיוון שבשבוע שבעבר, החליטו מלכת היופי במיל' ובן הזוג היהלומן שלה להפריד כוחות, אחרי כמעט שנה של זוגיות מתוקשרת.


אז היו שניחשו שמערכת היחסים הזאת (שתועדה היטב במדורי הבידור) תיגמר דווקא במגורים משותפים, שיובילו לחתונה מרגשת והקמת משפחה של ממש בין אור לאיינאו (שממש התחברה לבתו מנישואים קודמים). אבל במציאות, נדמה שבין השניים היו בעיות שלא ניתן היה ללטש כמו אבן טובה. לשים את העצב בצד, מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הצער, אם לא באמצעות מאהב נושן מתקופת הריאליטי? רון אלוף, טיטי זקוקה לכתף תומכת!

לא מזמן. טיטי איינאו עם ישראל אור (צילום: ניר פקין)לא מזמן. טיטי איינאו עם ישראל אור (צילום: ניר פקין)
וכעת... איינאו עם רון אלוף ועומרי כוכבי (צילום: אלירן אביטל)וכעת... איינאו עם רון אלוף ועומרי כוכבי (צילום: אלירן אביטל)


איינאו העבירה בשבוע שעבר יום ארוך של צילומים לקמפיין הקיץ של "היכל הקרח בחולון", לצד שני הגברים השורדים האהובים עליה מאיי הונדורס, עומרי כוכבי והאקס שאהבה לאהוב על המסך, הדוגמן רון אלוף. איינאו ואלוף, נראו מאד קרובים ומשועשעים כשהחליקו על הקרח. אז אמנם קר שם, אבל האם מדובר בקאמבק לוהט? ישראל, לידעתך.

טיטי איינאו, אם תהיתם, לא הגיבה לידיעה.

פאן להם. השורדים עם טיטי איינאופאן להם. השורדים עם טיטי איינאו