מאיה בוסיקלה נושמת לרווחה? בשנה שבה חזרה להופיע על במות התיאטרון כשחקנית עם קול גדול, הקליטה מוזיקה והוציאה אלבום חדש, אפשר היה להניח שהדיווה המקומית תהפוך לאישיות שקרובה לשלל אנשים מוכרים בביצה. עם זאת, בוסקילה כנראה מאוד בררנית עם החברים שלה, כיוון שאל מופע ההשקה הגרנדיוזי שערכה אתמול (ראשון), הגיעו רק קומץ אקסקלוסיבי מחבריה המפורסמים.

יש, מאור אדרי פה! מאיה בוסקילה מאחורי הקלעים (צילום: ליאור פנקסון)יש, מאור אדרי פה! מאיה בוסקילה מאחורי הקלעים (צילום: ליאור פנקסון)

רן דנקר נראה מאוד שמחרן דנקר נראה מאוד שמח

על הציר שבין מביך לאינטימי, השואו החגיגי של הזמרת הוותיקה שהוגדר כ"חגיגת ניצחון" כלל שירים מהאלבום החדש "נושמת" על הבמה - ואת רן דנקר (שמככב לצדה במחזמר "אוויטה") או טום באום (שבמלה לצדה מאחורי הקלעים של ההצגה "מרי לו"), בין הצופים במושבי הקהל של מועדון "זאפה" התל אביבי. מי עוד הגיע? לא המונים, אלא ציפי רפאלי, הזמר מאור אדרי, חן אהרוני ומשתתפת "איט גירלז" אבישג נגר.

מי שבלטה בין האורחים היתה כוכבת הילדים רינת גבאי, שלאחרונה החליטה לנסות לכבוש את לבם של המבוגרים ובשבועות האחרונים מסתובבת עם מצלמה שמתעדת כל רגע בחייה האישיים - זאת כמובן, לטובת השתתפותה בעונה החדשה של הריאליטי "מחוברים". למופע של בוסקילה, הגיעה עם בעלה ומצלמת הווידאו, שתתעד בתקופה הקרובה כל רגע בחייה. הכי אקשן.

חבר טוב. טום באוםחבר טוב. טום באום

מתעדת. רינת גבאימתעדת. רינת גבאי

אבישג נגר דוהרת על אירועיםאבישג נגר דוהרת על אירועים

חן אהרוני והציציתחן אהרוני והציצית

פאן לה. ציפי רפאליפאן לה. ציפי רפאלי