ערבוב של מוזיקת דאנס רועשת, אלכוהול חופשי ומצלמת פפראצי? ביג מיסטייק, כלומר, אלא אם אתם נמנים על אלה שאוהבים לראות את כוכבי הריאליטי החביבים עליכם כשהם מרעיפים אהבה באיוונט, מול הפלאשים. זה מה שקרה אתמול (שלישי), במתחם ה-VIP של הופעת הרכב הדי ג'ייז מייג'ור לייזר בראשון לציון, כולל המון החלפות נוזלים שהפכו לפסטיבל ליקוקים של ממש.
 
קחו למשל את צמד הרצים למיליון יעל ויוסיאל, שאמנם הודחו אמש מהתחרות, אבל בכלל לא ראו את הפרק המדובר על המסך - כי החליטו לחגוג את העובדה שלא זכו במיליון בתחרות העולמית. הוא הגיע עם חברתו והדביק שפתיים, היא נפנפה בחבר הטרי שלה ולא הפסיקה למשש אותו, יחד הם שרדו את ההדחה בנשיקה וכמה משקאות אנרגיה של XL, המותג שהזמין את כוכבי "המירוץ למיליון" להתנחם במוזיקה ודרינק על חשבון הבית.

פאן להם. כוכבי "המירוץ למיליון" מבלים עם מייג'ור לייזר (צילום: שוקה כהן)פאן להם. כוכבי "המירוץ למיליון" מבלים עם מייג'ור לייזר (צילום: שוקה כהן)
יעל כרמון מחייכת עם אהובה בחצי השנה האחרונה...יעל כרמון מחייכת עם אהובה בחצי השנה האחרונה...

ואז מחליפה נוזלים!ואז מחליפה נוזלים!
מה, גם ליוסיאל מגיע!מה, גם ליוסיאל מגיע!


רגע, זה לא הכל, כי אל מרעפי החיבה הצטרפו גם אילן אוספליק ומונדה קנצפולסקי הבלונדיניים, הוא מריאליטי אחד והיא מאחר, שהחליטו שאם חלילה לא קניתם את הרומן שלהם - הרי לכם נשיקת אהבה אמיתית מול המצלמה. לפחות כמו זו של עמרי בן נתן וקסניה טרנטול ("האח הגדול") שפגשו את חברתם המנצחת מהמסך שי מיקה יפרח, או הדוגמנית שרי גבעתי ובעלה, שנראו קצת פחות מרוצים מול הפפראצי.

יש בה אהבה, למונדה. עבור אילן אוספליק!יש בה אהבה, למונדה. עבור אילן אוספליק!
תרימי, סיס. קנצפולסקי תרימי, סיס. קנצפולסקי
קרוב בקליפ של קניה. אם אילן יסכיםקרוב בקליפ של קניה. אם אילן יסכים


בין המבלים הרבים שנהנו מהמופע שהפיקה חברת בלוסטון ולא הבינו מה שמו להם במשקה שגרם להם להצמיח כנפיים, היו גם הדי ג'יי סקאזי, עברי לידר, הדוגמנית דורון מטלון עם בעלה הטרי, אלין לוי, קובי מחט, הבדרן אורי חזקיה, אלינה לוי, ליאון רוזנברג, הזמר אליעד נחום והשחקנית דאנה איבגי. תרימו!

עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, מה איתם?עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, מה איתם?

פחות נהנים. שרי גבעתי ובעלהפחות נהנים. שרי גבעתי ובעלה

שי מיקה יפרח קורנתשי מיקה יפרח קורנת

אלינה לוי, תראי מה דורון מטלון עשתה לפיקצ'ר שלךאלינה לוי, תראי מה דורון מטלון עשתה לפיקצ'ר שלך

אם כבר מטלון, קלטתם את בעלה הטרי בגופייה? חם כאןאם כבר מטלון, קלטתם את בעלה הטרי בגופייה? חם כאן

כמו כן, אליעד נחוםכמו כן, אליעד נחום

עברי לידר משעשעעברי לידר משעשע

היוש, דאנה איבגיהיוש, דאנה איבגי

קובי מחט ברגע של רצינותקובי מחט ברגע של רצינות

כמו כן, אורי חזיקה חייב להסתפר. תודהכמו כן, אורי חזיקה חייב להסתפר. תודה