קים קרדשיאן מותקפת
כשאת מלכה כמו קים קרדשיאן, ברור שיהיו כאלה שירצו להוריד אותך מהכס (פריס הילטון עדיין מתוסכלת) - אבל מה לגבי כאלה שרק רוצים לתת לך נשיקה... בישבן? אחת הנשים הכי מפורסמות בעולם כיום, חוותה זאת השבוע כשסוג-של-הותקפה בפריז, כשאלמוני ניסה לנגוס בישבן המגה-מפורסם שהיא סוחבת, רק כדי שהמאבטחים שלה ינטרלו אותו בזריזות. בכל זאת, רק קניה נוגע בבוטילישס הזאת מתי שבא לו! 

האירוע התרחש כשקימי הגיעה עם אמה, קריס ג'נר, לבקר אתמול (רביעי) בבית האופנה הצרפתי בלמיין. כשצעדה מול צלמי הפפראצי הרבים שהמתינו באזור, "מעריץ" קפץ עליה כשחלפה על פניו וניסה לנשק את אחוריה, מה שנמנע ברגע האחרון רק בזכות תושיית שומרי הראש שלה. פיו.
שק לי בתחת! קים קרדשיאן והמטרידן (Splashnews)שק לי בתחת! קים קרדשיאן והמטרידן (Splashnews)
אוקיי, ואז הוא נופל. תודה לאל על שומר הראשאוקיי, ואז הוא נופל. תודה לאל על שומר הראש


אז לא מדובר באדם אלמוני, אלא במטריד הקבוע של הכוכבים, סטוקר בשם ויטלי סדיוק - זה שמנסה למתוח את האנשים המפורסמים ביותר בעולם על השטיח האדום ובשנים האחרונות הספיק לנשק את וויל סמית', להניף באוויר את ג'יג'י חדיד, ולפני כשנתיים אף ניסה להיתלות על רגלה של אותה קים קרדשיאן, בלי הרבה הצלחה כמובן.

זו הפעם הראשונה שבה תקף אותה, לפני כשנתיים
:

על פיה דיווחים, התקרית המביכה השנייה של מלכת הריאליטי-טראש עם המטרד המהלך, הביאה אותה להחלטה לערב בעניין את עורכי דינה ולהגיש תלונה רשמית במשטרה הצרפתית, רק כדי שירחיקו את המטורף ממנה. בכל זאת, היא רואה בו איום מתמיד על שלומה ומעוניינת שישלם את המחיר על כך. אל תתעסקו עם הקרדשיאן, ביצ'ז.

שלום ושלווה. קרדשיאן ואמה קריס ג'נר, ברגעים שאחרי התקרית (Splashnews)שלום ושלווה. קרדשיאן ואמה קריס ג'נר, ברגעים שאחרי התקרית (Splashnews)