דר זוזובסקי בבית של אדם לוין ממארון 5
אם אחד הזמרים הלוהטים ביותר על הגלובוס, כזה שמרגש את הבנים וגורם לנשים לבייץ, היה מציע לכם להגיע למסיבת תחפושות פרועה בבית הפרטי שלו - הייתם מסוגלים לסרב? לא ממש, כך שסולן מארון 5 אדם לוין ערך אמש (שני) מסיבת האלווין באחוזה שלו בלוס אנג'לס, השחקנית הישראלית דר זוזובסקי קיבלה הזמנה והשאר ייכתב בדפי ההיסטוריה.

ל-TMI נודע שהשחקנית המדגמנת, שמעבירה חלקים גדולים מזמנה בעיר המלאכים האמריקאית (ולא מזמן חגגה גם עם דור רפאלי, אח של, כשהגיע לבקר באזור), שם היא עובדת על קריירה בינלאומית, הוזמנה להגיע לביתו של סולן אחת הלהקות הפופולריות בעולם לכבוד ליל כל הקדושים. נושא המסיבה, כך מתברר, היה להקות רוק - כך שלוין והחבר'ה הופיעו בתור להקת לד זפלין בגרסה המפחידה והמדממת שלה, בעוד שהישראלית היתה גרופית רוקסטארז נלהבת. 
 

Dead Zeppelin new band members

A photo posted by Dar Zuzovsky (@darzuzo) onהתוצאה, מעבר לעובדה שהיפהפייה בילתה עם חברה מדגמנת אחרת בביתו של אחד האנשים המפורסמים ביותר בעולם (ואבא טרי) וזכתה להופעה פרטית מיוחדת של מארון 5, היא גם תמונה משותפת עם לוין והלהקה ברשתות החברתיות, שזוזובסקי שיתפה. אל תשפטו, הייתם עושים בדיוק את אותו הדבר!
הכי בקטנה. דר זוזובסקי בבית של אדם לוין (אינסטגרם)
הכי בקטנה. דר זוזובסקי בבית של אדם לוין (אינסטגרם)

סיפורי אל. איי. זוזובסקי וחברה
סיפורי אל. איי. זוזובסקי וחברה