הזמן: שבוע סתווי של חודש נובמבר, זמן קצר לפני שיגיע הרגע והפקות חג חנוכה לילדים (והוריהם) ימלאו את הארץ. הלוקיישן: סטודיו לצילום, שבו תועדו כמה ילדים כשהם משמשים כ"כפילים" של כמה מכוכבי מופע חג מדובר. האווירה: כוכב נולד ולכוכב הזה קוראים בן בוהדנה-קובו, שהוא במקרה הבן של מירי בוהדנה וניהל את הסט ביד רמה כמו מקצוען אמיתי.

בוהדנה ג'וניור סחב איתו את אמא אתמול (שני) רק כדי לעשות פוזות בתור השכפול הקטן של עומר דרור - כוכב "היי סקול 2 פסטיגל חנוכה 2016" - שבמקרה גם מדגמן עבור 'קסטרו', מותג האופנה שעיצב קולקציה מיוחדת לילדים בהשראת המופע ותימכר בחג. לעומת אמו המתורגלת, זו הפעם הראשונה שבה הזאטוט דגמן, אבל כבר הפגין גינונים של כוכב קטן, גם לצדו של דרור שבוגר ממנו בכמה שנים.

הגענו, אפשר להתחיל. מירי בוהדנה עם בן בוהדנה-קובו (צילום: שוקה כהן)הגענו, אפשר להתחיל. מירי בוהדנה עם בן בוהדנה-קובו (צילום: שוקה כהן)
היכן נערת המים? בן בןהיכן נערת המים? בן בן

זו כבר מאמא מירי מדסקסת עם עומר דרור הבוגרזו כבר מאמא מירי מדסקסת עם עומר דרור הבוגר


מתברר שבן הקטן (תשע וחצי בסך הכל), חולם להיות מפורסם לפחות כמו אמא (או עד שיבקשו ממנו צילום סלפי משותף, אחד מהשניים). לכן, הגיע לצילומים חמוש במשקפי שמש שאותם סירב להוריד, שקל להתראיין עם המשקפיים עד שאמא מירי אמרה לו שהוא לא צביקה פיק ואז גם שוחח בטלפון בין פלאש לפלאש, כשהוא מזרז את המראיינת להתחיל את הראיון. הילד יודע את העבודה.

"תתנהג בטבעיות". דרור מחלק טיפים"תתנהג בטבעיות". דרור מחלק טיפים
"הצחקת אותי, זה בא לי בטבעיות". בוהדנה ג'וניור כובש"הצחקת אותי, זה בא לי בטבעיות". בוהדנה ג'וניור כובש

עוד ישמעו אותו שואג!עוד ישמעו אותו שואג!


על סט הצילומים של קסטרו, שם  בילה בחברת בתה של מיכל ינאי, אלכס, וצמד כפילי סטטיק ובן אל תבורי, בוהדנה הקטן סיפר שיש לו חברה - אבל הם עוד לא נחשפו לציבור, כי היא נפרדה לאחרונה מהחבר הקודם שלה, כך שמדובר בקשר טרי וסודי. הוא עצמו, שכנע את אמא מירי להשתתף בקמפיין כי הוא צמא לפרסום, בעוד שאמו גילתה שהילדון רוצה להרוויח כסף בזכות עצמו. התפוח לא נופל הרחק מהעץ? הכי.

פאן להן. בינתיים, מירי עם מיכל ינאי ובתה פאן להן. בינתיים, מירי עם מיכל ינאי ובתה

אם ובנה. מירי ובן בוהדנהאם ובנה. מירי ובן בוהדנה

סטטיק ובן אל? מאחוריכם!סטטיק ובן אל? מאחוריכם!